Najpopularniejsze szkolenia w stolicy

Warszawa to miejsce, gdzie szybko można znaleźć pracę oraz ciekawie pokierować swoim rozwojem i karierą. W stolicy można znaleźć nie tylko kilka tysięcy miejsc pracy, ale także pełno ośrodków szkoleniowych, dzięki którym podniesiemy swoje kwalifikacje. Poniżej znajdziemy zbiór najciekawszych i najczęściej przeprowadzanych szkoleń w Warszawie.

Reklama

1. Szkolenia kadry i płace

Szkolenia kadry i płace to wciąż jedne z najpopularniejszych kursów. Zdecydowanie częściej decydują się na nie osoby, które już posiadają pracę, ale ze względu na zmieniające się przepisy i realia pragną uzupełnić swoją wiedzę. Kursy kadry i płace w Warszawie są realizowane zarówno przez placówki publiczne jak i prywatne. W swoich programach mają ciekawe zagadnienia poruszające tematykę: prawa pracy, stosunków na linii pracodawca-pracownik, obsługę programów komputerowych, takich jak Płatnik czy zagadnienia związane z ochroną danych osobowych. Ze względu na duże zainteresowanie takimi kursami należy sprawdzić dokładnie placówkę, w której będziesz się chciał szkolić oraz opinie o niej, aby wybrać jak najlepszą ofertę kursu kadry i płace w Warszawie.

2. Szkolenia sprzedażowe

Kursy sprzedażowe są najczęściej wybierane zaraz po szkoleniach z kadr i płac. Spowodowane jest to rynkiem pracy w Warszawie – dobrych sprzedawców i negocjatorów wciąż brakuje. Kursy składają się z zagadnień obejmujących techniki sprzedażowe, manipulacyjne czy komunikacyjne. Uczą się prezentowania produktów czy usługi oferowanej przez firmę w taki sposób, aby uwypuklić jego zalety. Poruszane są również zagadnienia związane z negocjacjami. W zawodzie sprzedawcy niezwykle ważne są osobiste predyspozycje, jednak bardzo ważna jest też wiedza i umiejętności praktyczne. Dlatego podczas wyboru takiego szkolenia należy pytać o warsztaty praktyczne, podczas których wprowadzimy w życie zdobytą wiedzę.

3. Szkolenia komputerowe

Mimo, iż komputery to sprzęt, który nie jest obcy młodym ludziom, to ci starsi mają problemy z jego obsługą. To właśnie dla nich są przeznaczone kursy komputerowe – aby nie czuli się wykluczeni zarówno ze społeczeństwa jak i z pracy. Dla wielu jest to możliwość zachowania swojego stanowiska oraz podniesienia swoich umiejętności. Szkolenia komputerowe są kierowane zarówno dla początkujących: podstawowa obsługa komputera, czy też dla zaawansowanych: pakiet Microsoft Office czy podstawowe programowanie.

4. Szkolenia z zakresu zarządzania zespołem

Szkolenia z zarządzania zespołem skierowane są głównie do kadry kierowniczej, bądź osób, które w krótkim czasie liczą na awans na takie stanowisko. Zagadnienia poruszane na takich szkoleniach to głównie narzędzia, które wspomogą przepływ informacji pomiędzy pracownikami i usprawniają komunikację.  Uczą obsługi programów, które pokażą jak monitorować postępy i rozdzielać zadania. Nie obędzie się od zasad motywowania oraz karania pracowników.

Jak widać na powyższych przykładach w stolicy przede wszystkim liczą się szkolenia twarde, dzięki którym nabędziemy konkretne umiejętności. Szkolenia kadry i płace, sprzedażowe czy komputerowe są kierowane do różnych grup zarówno zawodowych jak i wiekowych. Ważne, aby wybierać placówki, które kurs przeprowadzą rzetelnie, aby nie było nam żal wydawanych pieniędzy.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz