Papierosy elektroniczne i ich atuty

Papierosy przekleństwo wielu osób, każdy kto kiedykolwiek próbował rzucić ten nałóg, wie jak ciężka to droga, rozdrażnienie, ciągle narastająca chęć odpalenia papierosa… Nikotyna jest elementem silnie uzależniającym, powodującym odprężenie, uspokojenie, dla wielu palaczy właśnie ten czynnik powoduje, że bez papierosa życie powoduje ciągłą złość, frustracje, czy brak radzenia sobie z problemami.

Reklama

papierosy

Jednak na naszym rynku pojawiają się doskonałe produkty znacznie skuteczniejsze niż gumy do żucia, czy tabletki do ssania których działanie okazuje się być pewnym placebo, u jednych skutkuje doskonale, a innym nie przynosi jakichkolwiek korzyści. E-papierosy, są alternatywnym rozwiązaniem plusem jest brak nieprzyjemnego zapachu tytoniu, likwidowane zostają żółte palce, czy dość przeszkadzający oddech. Płyny do e-papierosów posiadają różnorodną siłę wyciągu tytoniowego, zaletą stają się różnorodne smaki poczynając od owocowych jak jabłko, truskawka, pomarańcza, mięta, mentol, przez colę, kawę, wanilię czy czekoladę, ale również są płyny neutralne o smaku marek jakie dotychczasowo paliliśmy. Każdy odnajdzie dla siebie wiele możliwości, zaletą jest także dość pokaźna oszczędność, gdyż płyn to koszt 20 zł przy średnim paleniu około paczki papierosów dziennie , taki płyn starcza na miesiąc, więc koszta ograniczamy do minimum. Oczywiście dla osób palących więcej pojawia się również wiele dodatkowych opcji jak większa pojemność płynu smakowego. Atutem jaki posiadają e-papierosy jest przyjemny zapach nie przeszkadzający innym osobom, możliwość ładowania naszego papierosa dzięki dołączonej ładowarce, dostarczanie do organizmy nikotyny jest równie skuteczne co dzięki zwykłemu papierosowi jednak nie zawiera tak ogromnej ilości substancji smolistych dzięki czemu minimalizujemy ryzyko chorób związanych z trakiem płuc, problemami oskrzelowymi, szybszym starzeniem się skóry. Stopniowe zmniejszanie dawki nikotyny w olejkach pomaga na pewne odstawianie organizmu od substancji uzależniających, oczywiście raptowne przerwanie palenia jest znacznie skuteczniejszą metoda, ale nie dla każdego jest to czynnikiem możliwym do wykonania.

Nowoczesność niesie nam ciekawe rozwiązania, zamiana bardzo szkodliwego i denerwującego często innych domowników uzależnienia na to które jest mniej szkodliwe, i dokuczliwe zarówno dla samego palacza jak i otoczenia świadczy o pewnym postępie z którym każdy z nas ma do czynienia. Warto sięgać po rozwiązania ciekawe , a zarazem, skuteczne jak choćby e-papierosy.

Stopka autorska: www.liquidybac.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz