Sztuka uwodzenia – na czym polega?

Spełnieniem marzeń dla niejednego faceta jest poznanie atrakcyjnej dziewczyny i umówienie się z nią na wymarzona randkę. Sprawa nie jest jednak taka prosta, bo zbyt wielu facetów należy do grupy nieśmiałych i skrępowanych. Są oni przestraszeni i czują się bardzo źle w sytuacji, gdy mają poderwać dziewczynę. Specjalnie dla takich mężczyzn pojawiły się portale internetowe, książki i kursy poświęcone skutecznemu podrywaniu dziewczyn, i walce z nieśmiałością w tej dziedzinie.

Reklama

Jak uwieść kobietę?Zarówno literatura jak i zajęcia praktyczne mają za zadanie wspierać mężczyzn w ich dążeniu do pierwszej randki, toteż wszystko poświęcone jest kilku głównym działom uwodzenia. Pierwszy z nich dotyczy wyglądu zewnętrznego mężczyzny, drugi jego poczucia własnej wartości i pewności siebie, trzeci – pierwszej rozmowy, czwarty – mimiki i gestów, piąty – kategorycznych zakazów i błędów w czasie podrywania. Mężczyzna, który jest zainteresowany skorzystaniem z tego typu pomocy musi być przygotowany na wiele ciekawych wrażeń i zmian w swoim życiu. Być może po przejściu takiego szybkiego kursu uwodzenia stanie się kimś zupełnie innym, a w jego domu pojawi się wreszcie kobieca ręka.

Przyznać jednak należy, że niezależnie od celu najlepiej jest zachować te same środki do jego osiągnięcia. Jeśli bowiem sztuka uwodzenia pozostanie na odpowiednim poziomie, wówczas zwiększa się grono kobiet, których to uwodzenie może dotyczyć. Kobiety na odległość potrafią wyczuć, czy mężczyźnie chodzi tylko o jedną randkę, czy o coś więcej. Wyczuwają to właśnie po stylu podrywania. Najczęściej bowiem mężczyźni podrywający tylko na jedna noc popełniają bardzo dużo błędów wynikających z pośpiechu i małego zaangażowania. Mężczyźni, którym zależy na dłuższej znajomości są bardziej skrupulatni i dokładni, oraz bardziej przyjacielscy podczas zdobywania kobiety – chcą z nią nawiązać na długo pozytywne relacje. Wszystkiego się można jednak nauczyć korzystając właśnie z pomocy specjalistów w dziedzinie uwodzenia.

Dzięki powstawaniu poradników i szkoleń dla facetów, podrywanie nie tylko może być łatwiejsze dla tych, którzy zwyczajnie się go boją, ale również może zmienić swój wymiar, na taki który będzie wyrazem szacunku dla płci pięknej. Obie strony zatem będą mogły uzyskać maksymalne zadowolenie i osiągnąć swój cel.

Stopka autorska: sztuka uwodzeniahttp://sztuka-uwodzenia.info/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz