Ciekawe tapety na telefon – gdzie znaleźć?

Każdy człowiek chce się wyróżniać z otoczenia. Dotyczy to zwłaszcza młodych ludzi w okresie dojrzewania. Wydaje się, że najprostszym sposobem jest w tej sytuacji sięgnięcie po oryginalne i ciekawe tapety na telefon.

telefon

Gdzie można je znaleźć? No cóż, najszybciej uda się to na stronach internetowych. W wirtualnej sieci istnieje mnóstwo portali, które pozwalają na bezpłatne pobranie tapet na komórkę. Dzięki temu telefon wygląda znacznie bardziej interesująco, wyróżnia się spośród innych, a w dodatku podkreśla osobowość swego właściciela. Wiadomo bowiem, że osoby o nastoju romantycznym wybiorą tapety na telefon z kwiatami, pejzażami, sercami, maskotkami lub zakochanymi. Z kolei miłośnicy jakiegoś artysty (muzyka, piosenkarza, aktora) zdecydują się najpewniej na tapetę z jego podobizną. To tylko dwa przykłady spośród wielu możliwości do wyboru. Chętni mogą się wszak zdecydować na tapety z obrazkami z bajek, z dziećmi, kobietami lub mężczyznami, architekturą, znanymi postaciami, japońską animacją czy też odnoszące się do motoryzacji lub filmów i gier.

Należy pamiętać, że tapety na komórkę, które pobiera się z internetu, są z reguły plikami bezpłatnymi, przygotowanymi w najczęściej spotykanych rozdzielczościach. Chodzi głównie o rozdzielczość 240×320 lub 176×220 pikseli. Jeśli jednak taka tapeta na telefon nam nie odpowiada, to można samodzielnie zmniejszyć jej rozmiar. W efekcie uzyska się rozdzielczość dopasowaną do danego modelu telefonu komórkowego. Trzeba przyznać, że jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na bezpłatnym sposobie wyróżnienia się z tłumu. Wystarczy ciekawa tapeta na telefon.

Stopka autorska: tapety na telefon – http://www.juup.com

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 8.0/10 (liczba ocen: 2)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz