Mikrodermabrazja, czyli jak poprawić wygląd skóry

Jesteś młodą kobietą i chciałabyś być atrakcyjna, jednak twoja skóra wcale nie wygląda młodo. Brak jej blasku, zbyt dużo nierówności. Czy zastanawiałaś się kiedykolwiek, jak poprawić jej wygląd?

Reklama

mikrodermabrazja

W dzisiejszych czasach, gdy tak wiele w relacjach międzyludzkich zależy od pierwszego wrażenia, każdy stara się przywiązywać wagę do najmniejszych szczegółów. Ubrania dobrze dopasowane do sylwetki i odpowiednio dobrane kolorystycznie, czyste i lśniące włosy, ułożone w modną fryzurę.

Nad tym wszystkim możemy pracować samemu każdego dnia, jednak to co tak naprawdę spędza wielu kobietom sen z powiek jest wygląd ich skóry. Nawet najpiękniejszym ubraniem nie uda nam się zniwelować negatywnego wrażenia, jeżeli nasza skóra wygląda po prostu źle.

Jednak na nasze szczęście, medycyna nie próżnuje również w tej dziedzinie. Od kilku lat bardzo intensywnie rozwija się jeden z jej członów, zwany medycyną estetyczną. Zajmuje się on opracowywaniem nowych sposobów na poprawę naszego zewnętrznego wyglądu bez konieczności używania skalpela. Dzięki temu nasza skóra nie będzie narażona na niepotrzebne efekty uboczne, coraz częściej widoczne u gwiazd wszelkiego formatu.

Jedną z metod poprawy wyglądu naszej skóry jest zyskująca ostatnio na popularności mikrodermabrazja. Dzieje się tak głównie dlatego, że już nie tylko dermatolodzy mogą przeprowadzać takie zabiegi, gdyż wydano zezwolenie na przeprowadzanie ich w salonach kosmetycznych posiadających odpowiedni sprzęt oraz zatrudniających co najmniej jednego przeszkolonego pod tym kierunkiem pracownika.

Inną ważną zaletą tego zabiegu jest fakt, że nie powoduje on swędzenia, nie wywołuje praktycznie zaczerwienienia skóry, oraz jest dużo mniej inwazyjny niż dermabrazja. Jednak pomimo licznych zalet ma chyba tylko jedną wadę, którą jest cena.

Aby efekty były naprawdę widoczne, cała seria powinna składać się z około 10 zabiegów. Jednak pojedynczy koszt takiej wizyty w salonie kosmetycznym zaczyna się od ok. 120zł, także całość z pewnością przekroczy 1000zł. Jeżeli jednak cena nie jest dla Ciebie zaporowa, to bardzo polecam, szczególnie mikrodermabrazja diamentową.

Stopka autorska: mikrodermabrazja – http://www.mikrodermabrazja.net/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 9.0/10 (liczba ocen: 3)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz