Dlaczego warto wybrać podnośnik koszowy?

Podnośniki koszowe to bardzo popularne maszyny, które możemy spotkać nie tylko na placu budowy, ale również w wielu innych miejscach. Do czego można wykorzystać podnośnik koszowy? Dlaczego jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż rusztowanie czy drabina?

Najprościej można powiedzieć, że podnośnik koszowy to wygoda i bezpieczeństwo. Z kosza osobowego osadzonego na ramieniu podnośnika można wykonywać swoje prace zdecydowanie bezpieczniej, niż wykonując te same zadania z poziomu drabiny czy rusztowania. W dzisiejszych czasach bardzo zwraca się uwagę na zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom wykonującym pracę na wysokościach. Możliwość realizacji np. montażu czy demontażu bądź mycia okien na wysokości z kosza podnośnika koszowego to zdecydowanie lepsza opcja niż drabina, rusztowanie czy wychylanie się przez okno, by umyć szyby w oknie.

Korzystając z podnośnika koszowego można zapewnić sobie solidną podstawę w postaci kosza osobowego, który może być podnoszony na duże wysokości, w trudno dostępne miejsca. Za pomocą podnośnika koszowego można podnosić i przenosić nie tylko ludzi, ale również materiały budowlane czy elementy konstrukcyjne. Udźwig koszy i ramion podnośnika zawsze jest dokładnie sprecyzowany, dzięki czemu wiadomo ile materiałów budowlanych czy konstrukcyjnych można przenieść.

Podnośnik koszowy bardzo dobrze sprawdzi się przy wielu różnego rodzaju pracach:

 • montaż i konserwacja reklam
 • konserwacja elektrowni wiatrowych
 • malowanie murali na wysokości
 • usuwanie śniegu z dachów
 • strącanie sopli lodu
 • czyszczenie dachów i rynien
 • pielęgnacja zieleni
 • wyklejanie billboardów reklamowych
 • mycie okien na dużej wysokości
 • malowanie ścian, montaż okien, wszelkie prace malarskie i dekarskie
 • wiele innych

Coraz więcej firm oferuje swoim klientom wynajem podnośników koszowych. Nic dziwnego, bo coraz więcej branż chętnie korzysta z podwozia z długim ramieniem zakończonym koszem osobowym. W dużych miastach działa nawet po kilkanaście czy kilkadziesiąt firm, które opierają swoją flotę na podnośnikach koszowych. Świadczy to o tym, że pojawia się naprawdę dużo zleceń i że takie firmy nie narzekają na brak pracy i zamówień na realizację usług.

W Warszawie od lat działa firma Podnosimy.pl, która oferuje klientom indywidualnym i firmom swoje podnośniki koszowe długoterminowo i krótkoterminowo. Właściciel firmy podkreśla, że podnośniki koszowe mają szerokie zastosowanie i że żadne zlecenie czy wyzwanie nie dziwi. Podnośniki tej firmy wielokrotnie pracowały w branży reklamowej czy nawet w branży filmowej.

źródło informacji: https://www.podnosimy.pl/wynajem-podnosnikow/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 2)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz