Zdrowa żywność w ekologicznej oprawie, czyli kartonowe pudełka dla gastronomii

Stosowanie spersonalizowanych pudełek to jeden z najbardziej skutecznych sposobów na wyróżnienie produktu na rynku. Niewiele firm zdaje sobie jednak sprawę z tego, że takie pudełka mogą powstawać w przyjaźni z naturalnym środowiskiem!

Reklama

Jakie opakowania są popularne w gastronomii?

Rodzaj opakowań stosowanych w branży gastronomicznej zależy od rodzaju dystrybuowanych artykułów:

  • Dania na wynos najczęściej transportuje się w tzw. lunch boxach, najczęściej ze styropianu lub bioplastiku,
  • Dania typu pizza transportowane są w kartonowych pudełkach,
  • Dania typu fast food pakuje się w papierowe torebki,
  • Zupy i koktajle transportuje się w jednorazowych, zamykanych miskach lub kubkach,
  • Ciasta i różnego rodzaju wypieki pakowane są w papierowe składane pudełka lub plastikowe zamykane pojemniki cukiernicze.

W czym jeszcze można transportować jedzenie do klienta?

Coraz więcej firm, w tym także z branży gastronomicznej zaczyna rezygnować z nie ekologicznych pojemników i wdraża ekologiczne torby papierowe oraz opakowania z kartonu. Opakowania te powstają w procesie recyklingu, głównie z makulatury.

Kartonowe pudełka dla gastronomii to rozwiązanie, które jest przyjazne dla środowiska i nieszkodliwe dla człowieka. Pudełka z kartonu mają o wiele więcej zalet. Jedną z nich jest duży potencjał reklamowy.

Na kartonowe pudełko można nanieść wydruki, by nadać mu reklamowy charakter

Współcześni konsumenci przykładają dużą uwagę do tego, w co zapakowany jest produkt, który otrzymali. Liczy się dla nich także estetyka opakowania. Kartonowe pudełko z ciekawym hasłem reklamowym i nadrukowanym logotypem firmy zapada w pamięć, powodując, że klient na pewno jeszcze wróci do naszych usług i produktów.

Chcesz się dowiedzieć więcej o opakowaniach w branży gastronomicznej? Sprawdź koniecznie wpis Dieta pudełkowa – wady i zalety na portalu NaTreningu.net. To nowoczesny blog poświęcony wszystkiemu, co jest bio – biokosmetykom, biożywności, biochemii, biosuplementom i biomodzie.

Współczesne kartonowe opakowania są bezpieczne dla człowieka i nadają się do przechowywania żywności. Jeśli chcesz zadbać o reklamę swojej firmy, warto wdrożyć spersonalizowane kartonowe pudełka, z nadrukowanymi logotypami firmy. Takie opakowania może stworzyć dla Ciebie polska firma Packhelp. W ofercie Packhelp znajdziesz pudełka ozdobne, tradycyjne opakowania fasonowe, unikatowe torby i koperty. Możesz stworzyć także swoje własne, unikatowe, niestandardowe pudełko, takie, które klienci będą kojarzyli tylko i wyłącznie z Twoją marką!

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz