Gadżety dla mężczyzn, które mogą być hitem 2017 roku

Wbrew opinii wielu osób, mężczyźni kochają upominki. Nie zawsze muszą to być drogie prezenty – czasem brelok z logo lubionej marki samochodów, bądź nieszablonowy kubek wystarczy, by uśmiech pojawił się na twarzy faceta. Jeśli jednak przytrafia się jakaś ważna okazja, to chętnie pozwalają sobie na nieco ekstrawagancji i pragną otrzymać coś z dziedziny nowych technologii. Dziś przedstawiamy kilka tego typu gadżetów dla mężczyzn, które mają szansę podbić 2017 rok.

Reklama

 1. Opaska fitness
  Jest to ten rodzaj sprzętu, który spełnia wszystkie wymagania współczesnego faceta – jest modny, funkcjonalny i pomaga w utrzymaniu zdrowej sylwetki i dobrej kondycji. Jak to możliwe? Dzisiejsze opaski fitnessowe swoim designem w niczym nie odbiegają od najlepszych marek nowoczesnych zegarków – zdecydowanie można się w nich pokazać nawet w najbardziej trendy siłowniach w mieście. Ale ważniejsza jest ich funkcjonalność – te najnowsze modele posiadają nawet dziewięcioosiowy żyroskop, który potrafi odczytywać ruchy „w 3D”, dzięki czemu nie tylko mierzy przemierzone metry i spalone kalorie, ale nawet zlicza pociągnięcia wiosłem czy jakiekolwiek inne ruchy – również te wykonywane podczas jazdy na rowerze czy treningu sztuk walki. Swoją drogą podczas nich można śmiało takiej opaski używać – nie posiada niebezpiecznych elementów, a sama w sobie jest bardzo wytrzymała.
 2. Smartfon
  Na drugim miejscu pozycja dość sztampowa – smartfony już od kilku lat są hitem i nic nie wskazuje na to, by straciły na popularności. Młodzi ludzie nadal cieszą się z możliwości zakupu najnowszego modelu, a na rynek coraz śmielej wchodzą tanie, a w stosunku do proponowanych parametrów bardzo tanie telefony chińskie, które będą starały się podbić rynek zachodni. Kolejne miliony pikseli w aparatach i nowe, zupełnie niewykorzystywane funkcje, po raz kolejny zawładną wyobraźnią facetów.
 3. Drony
  W tym najbardziej innowacyjny model drona nawodnego. Oczywiście obowiązkowo z dobrą kamerą i solidnymi śmigłami, może być hitem wśród gadżetów dla mężczyzn. Co prawda te najbardziej zaawansowane modele wciąż nie mogą pochwalić się imponującymi zasięgami (maksymalnie kilkadziesiąt metrów), ale należy się spodziewać, że w kolejnych latach te parametry będą systematycznie poprawiane. Na plus na pewno należy uznać kierunek zmian, który doprowadza do tego, że coraz bardziej wytrzymałe modele ważą coraz mniej, a przy tym nie tracą na sterowalności. Panowie wiedzą, o co chodzi.
 4. Okulary Virtual Reality
  Rzeczywistość AR i VR jest coraz bliżej tego, by trafić pod strzechy. To, co jeszcze parę lat temu było w fazie eksperymentów laboratoryjnych, teraz zaczyna wkraczać w świat gier, filmów lub nawet tworzenia swojego alternatywnego, lepszego życia. Coraz więcej firm z branży elektronicznej jest zainteresowanych wypuszczeniem na rynek własnych okularów VR, a jak wiadomo konkurencji nigdy za wiele – skorzysta na tym tylko jakość produktów i użytkownicy, którzy będą mogli kupić je taniej. Przewiduje się, że w 2017 roku nastąpi boom zainteresowania virtual reality, między innymi dzięki coraz większej ilości gier, aplikacji i materiałów wideo, które je obsługują.
 5. Głośnik bluetooth
  Na koniec gadżet, który od lat jest już na rynku, ale na swój wybuch popularności dopiero czeka – i prawdopodobnie osiągnie go w ciągu najbliższych miesięcy. Dziś wszyscy są w ruchu, urządzenia mobilne są przedłużeniem ręki, a Internet bezprzewodowy jest praktycznie wszędzie. Dlatego wzrasta zapotrzebowanie nie tylko na wysokiej jakości słuchawki, ale też głośniki, które będą kompaktowe, lekkie, poręczne, ale będą posiadały moc odpowiednią do obsłużenia małej imprezy. Te najnowsze mogą wisieć, stać, leżeć i w razie potrzeby upaść na ziemię, ale nie znajdziemy na nich wielu śladów uszkodzenia. Prawdziwy must have trendy faceta.

Gadżety dla mężczyzn stanowią coraz szerszą grupę produktów – dziś faceci interesują się tak wieloma tematami, że ciężko jednoznacznie sklasyfikować ten obszar. Nie ulega jednak wątpliwości, że przedmioty z branży IT wciąż są jednymi z najbardziej popularnych i nic nie wskazuje, aby miało się to zmienić. Czy powyższe propozycje będą hitami 2017 roku? Czas pokaże. Można jednak z dużą dozą prawdopodobieństwa uznać, że w kolejnych miesiącach będą zyskiwać na popularności.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz