Herbata Loyd – zatroszcz się o swoje zdrowie przy filiżance herbaty

Wszystko to, co spożywamy i pijemy ma wpływ na nasze zdrowie. Niektóre produkty spożywcze wykazują niezwykle pozytywne właściwości, dzięki którym nie tylko się lepiej czujemy, a przede wszystkim jesteśmy zdecydowanie zdrowsi.

Reklama

Przykładem takiego napoju jest herbata. Zawarte w niej składniki nie tylko przyspieszają trawienie, ograniczają ilość powstających wolnych rodników, ale również wzmacniają pracę układu krwionośnego. Warto wspomnieć także, że są pozytywne dla naszej psychiki i nastroju, dzięki czemu picie herbaty już od dawien dawna uchodzi za doskonałą metodę na codzienny relaks.

Pijąc herbatę, nie tylko zatrzymujemy się na chwilę w tym zabieganym świecie. Dodatkowo jesteśmy w stanie poświęcić trochę uwagi drugiej osobie, nawiązując z nią rozmowę. Picie herbaty to moment, kiedy bez wyrzutów sumienia możemy usiąść, oderwać się od codziennych obowiązków, pomyśleć, porozmawiać lub po prostu pokontemplować przyrodę.

Herbaty ziołowe marki LOYD. Coraz więcej osób decyduje się przetestować smak herbaty ziołowej, szczególnie jeśli ma w sobie również inne ciekawe dodatki. To zupełnie inaczej niż jeszcze kilkanaście lat temu, gdy napary typowo ziołowe były przygotowywane wyłącznie w celach leczniczych. Obecnie coraz częściej doceniamy niespotykane smaki herbat ziołowych, które w zestawieniu np. z suszem owocowym czy miodem manuka smakują wręcz wybornie.

Herbata LOYD dostępna jest nie tylko w wersji ziołowej, ale również owocowej czy klasycznej – czarnej. Bardzo dużym uznaniem cieszy się herbata zielona i czerwona, a nawet biała. Trudno jednoznacznie powiedzieć, która z nich jest najlepsza. Na pewno każdy rodzaj herbaty będzie miał trochę inny wpływ na nasze zdrowie. Wspólnym mianownikiem pozytywnych właściwości różnych herbat jest poprawia samopoczucia i relaks.

Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji wypróbować herbat w różnych niestandardowych mieszankach lub z ciekawymi dodatkami, to teraz, w okresie zimowym, masz do tego najlepszą okazję.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz