Internetowe portale randkowe a biura matrymonialne

Elektroniczne biura matrymonialne w ciągu ostatnich pięciu lat zyskały na popularności. Tradycyjne biura matrymonialne odchodzą do lamusa. Czy wyobrażasz sobie sytuację, że wychodzisz z domu i udajesz się do biura?

Reklama

serce

Lokal podobny do tych, w których możesz wykupić wycieczkę lub wykupić ubezpieczenie, tylko może bardziej trochę w odcieniach różu. Pani ubrana jak Greta Garbo, cedząc słowa wypyta Ciebie o Twoje przyzwyczajenia, oczekiwania, preferencje odnośnie potencjalnego partnera. Zakłada Ci teczuszkę, którą później porówna z innymi, które trzyma w politurowanej szafce. Mniej lub bardziej analizując ich zawartość znajdzie kilka kandydatów pasujących do Twojej osoby. Następnie zaprosi Cię na rozmowę i pokaże wybrańców.

Brzmi to zabawnie, ale kiedyś była to jedna z popularniejszych form zawierania nowych znajomości o charakterze matrymonialnym. Biura te cieszyły się dużą popularnością a ich właściciele pękatymi portfelami. W dobie Internetu i szybkiej komunikacji proces poszukiwania partnera przez tych nieśmiałych lub zabieganych został znacznie uproszczony. W dodatku jest dużo tańszy, bardziej dyskretny i mniej krępujący oraz co należy podkreślić – zdecydowanie bardziej skuteczny.

Rolę klasycznych biur matrymonialnych przejęły teraz internetowe portale randkowe. Oferują one możliwość utworzenia darmowego konta, stworzenia profilu i wypełnienia test preferencji. Wówczas zestawiają one uzyskane dane z danymi innych randkowiczów i sugerują potencjalnych kandydatów. Poza tym użytkownicy mogą samodzielnie poszukiwać i wybierać innych, korzystając z możliwości przeszukiwania bazy pod kątem przeróżnych kryteriów. Jest wiele ciekawych portali randkowych. Oferują one swoim użytkownikom doskonały test osobowości, który cechuje wysoka skuteczność jeżeli chodzi o dobór partnerski.

Stopka autorska: internetowe portale randkowe – http://www.zdradologia.pl/randki.html

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 8.3/10 (liczba ocen: 3)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz