Jaki prezent dla chłopaka będzie najlepszy?

Bez względu na to czy zbliżają się święta, urodziny, rocznica czy inny ważny dzień w życiu twojego mężczyzny, potrzebny jest prezent i to już! Pytanie tylko, jak wybrać odpowiedni upominek?

Reklama

Idealny prezent powinien odzwierciedlać to, jaki jest twój partner, albo chociaż odnosić się do jego zainteresowań, hobby czy po prostu stanowić coś, co lubi. Nie musisz przy tym wydawać fortuny. Tak naprawdę liczy się gest oraz pokazanie mu, że o nim myślisz i że czasem go nawet słuchasz – czego dowiedzie znajomość jego pasji oraz zainteresowań. Możesz to wyrazić na kilka różnych sposobów – zwłaszcza jeśli lubisz zabawne gadżety, które są jednocześnie praktyczne. W gruncie rzeczy bowiem mężczyźni lubią dostawać rzeczy, które mają swoje zastosowanie i  sens istnienia w codziennym życiu.

Przypomnij o sobie!

Możesz pokusić  się o prezent dla chłopaka, który nie tylko podpowie mu, kto go podarował, ale będzie również  stanowił „przypominajkę” o tobie i z tobą w roli głównej. Jest to doskonały pomysł zwłaszcza, jeśli często nie ma cię obok swojego wybranka. A chodzi o kubek! Najlepsze prezenty to te spersonalizowane, których nie będzie miał nikt inny. Wybierz wasz ulubiony moment uwieczniony na zdjęciu, a następnie „przerzuć” go na kubek, który będzie mu przypominał o ostatnich wakacjach, pierwszej randce czy obiedzie u teściów. Taki prezent jest nie tylko praktyczny, ale też będzie mógł być zabrany  wszędzie – nawet pod namiot z kolegami.

Zabawny prezent dla dużych i małych chłopców

Kolejnym użytkowym prezentem dla chłopaka może być koszulka z ciekawą ilustracją i zabawnym napisem. Twój luby mówi, że czasem jesteś zołzą? Ok, to od dziś będzie nosił uroczy t-shirt z napisem „Kocham moją zołzę”. Albo może rozpływa się w zachwycie jak nazywasz go „niezłym ciachem”? Wówczas koszulka z tym napisem oraz zadowolonym ciasteczkiem będzie idealna. W przypadku tego typu pomysłu na prezent można naprawdę poszaleć, ponieważ nadrukiem na t-shirt może być wszystko. Może odnosić się do tego co facet lubi robić, nawiązywać do jego zainteresowań, czy też dotyczyć czegokolwiek innego.

A może plakat?

Plakat z napisem „Dzisiaj zmywasz ty”, który zawiśnie w jego garażu albo gabinecie na pewno będzie wyjątkowym prezentem. Ale nie musisz być aż tak okrutna. Grafika może odnosić się do czegoś, co lubi robić w wolnej chwili, albo stanowić pochwałę za dobrze wykonaną pracę – np. „Bohater domu” z wizerunkiem superbohatera o twarzy twojego chłopaka, czy „Najlepszy mąż we wszechświecie” z jedną z postaci z Gwiezdnych Wojen.

Prezenty na każdą okazję

Zaletą zaprezentowanych upominków jest możliwość spersonalizowania ich do konkretnej osoby czy okazji. Dzięki nim nie tylko twój narzeczony, mąż czy chłopak poczują się wyjątkowi – podobny pomysł możesz uskutecznić przy innych okazjach, takich jak Dzień Matki, Dzień Ojca czy urodziny przyjaciółki.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz