Jeden łańcuszek i wiele ozdób

Biżuteria najczęściej kojarzy nam się z łańcuszkiem, bransoletką i pierścionkiem. Wiele osób zapomina o tak ważnym drobiazgu, jakim jest zawieszka. Tymczasem to ona może bardzo subtelnie, prowokująco, zaczepnie podkreślić szyję i dekolt niejednej kobiety. Wystarczy tylko odpowiednio dobrany wzór, by przyciągał wzrok a przy tym nie był zbyt nachalny.

Reklama

Zawieszki, to idealny sposób na obdarowanie kogoś bliskiego. Jest to prezent uniwersalny, zaskakujący, ciekawy a przy tym nieomal zawsze trafiający w gust osoby obdarowanej.  Może spełniać rolę prezentu niemal z każdej okazji. Zarówno chrzest, jak i roczek, komunia, urodziny, zakończenie roku szkolnego, rocznica, podczas każdej z tych uroczystości, drobne zawieszki mogą spełniać rolę prezentu. Również ukochana osoba może podarować taki prezent swoim bliskim. Obecnie rodzajów zawieszek jest bardzo dużo. Znajdziemy wśród nich zawieszki złote, srebrne, orientalne, ręcznie robione. Nabyć je można dosłownie wszędzie, szczególnie te ręcznie robione dostaniemy nawet w akademiku.

Warto też wspomnieć, że zawieszki często należą do kompletu biżuterii, który otrzymamy u jubilera w dobrej cenie. Znajdziemy tam zazwyczaj zawieszki kolczyki, dzięki czemu obdarowana osoba uzyskuje piękny komplet, który może włożyć na nie lada okazję. W sklepach znajdziemy naprawdę różnorodne zestawy, mogą to być serduszka, słoniki na szczęście, kwiaty, różnorodne kształty, których my sami byśmy sobie nie zaprojektowali. Z kamieniami, bądź nie, delikatne, skromne ale też bardziej odważne. W zależności od sytuacji, upodobania, czy też rodzaju biżuterii.

Przy wyborze zawieszki, należy kierować się nie tylko własnymi upodobaniami, ale również budową samej osoby. Kobieta delikatna, skromna, niewysoka nie potrzebuje dużej, poważnej biżuterii. Z kolei osoba wysoka, korpulentna musi mieć taki rodzaj kamienia, zawieszki, który będzie widoczny. Warto i o tym wspomnieć sprzedawcy, bądź jubilerowi. W ten sposób z pewnością prezent będzie trafiony a przy tym będzie idealnie pasował osobie obdarowanej do urody, upodobań i wyglądu.

Stopka autorska: estore.sentiell.coml – zawieszki

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz