Kioski handlowe, czyli pomysł na mobilny i komfortowy biznes

Prowadzenie kiosku staje się coraz to modniejszym pomysłem na biznes, nie ma się co dziwić – przy niewielkim wkładzie możemy otworzyć własną działalność, na której zarobimy nawet kilka tysięcy miesięcznie. Jednak by osiągnąć prawdziwy sukces musimy zacząć od podstaw, warto więc zainteresować się profesjonalnymi kioskami handlowymi firmy Alicja.

Reklama

Takie pawilony posiadają niezwykle trwałą konstrukcję i składają się wyłącznie z solidnych materiałów, czyli płyt warstwowych. Pawilony dostępne są w różnych wariantach, w zależności od naszych potrzeb – od małych, tradycyjnych kiosków ruchu, po duże sklepy-magazyny. Każdy z nich wyposażony jest w instalację elektryczną, a także ogrzewanie, by stworzyć jak największy komfort dla pracownika i właściciela. Ponadto, niektóre warianty posiadają również część sanitarną. By umożliwić klientowi precyzyjne dobranie produktu istnieje opcja wyboru koloru konstrukcji – bogata paleta kolorów daje nam szereg możliwości.

Ogromną zaletą tego typu pawilonów jest ich mobilność i szybki czas wykonania: zaledwie po 3-4 tygodniach nasz obiekt jest gotowy do użytku, a jego wykonanie pozwala na swobodny transport w wybrane przez nas miejsce, nie tracimy również dzięki temu sporej ilości czasu na montaż. Istnieje również możliwość wykonania takiego pawilonu w większym rozmiarze, wtedy montaż odbywa się w miejscu wyznaczonym przez klienta.

Kioski handlowe firmy Alicja to przede wszystkim jakość i solidność, ale również bezpieczeństwo – każdy model posiada możliwość zamontowania rolet antywłamaniowych, które dodatkowo chronią nasz towar przed kradzieżą. Pawilony posiadają okna PCV, a także solidną podłogę, pokrytą wodoodporną płytą oraz gumolitem, w celu zapewnienia jak największego bezpieczeństwa.

Konstrukcje tego typu, ze względu na swoje niewielkie wymiary, pozwalają na sprzedaż w niemalże dowolnie wybranym przez nas miejscu, dzięki czemu zyskujemy wielu klientów, a nasz pawilon odznacza się profesjonalnym wyglądem. Jeśli więc nie posiadamy zbyt dużej przestrzeni sprzedażowej, a zależy nam na oferowaniu dosyć szerokiej gamy produktów, takie rozwiązanie może okazać się idealne.

Taka konstrukcja ponadto świetnie nadaje się nie tylko na targowisko, ale również do umieszczenia przy przystanku autobusowym, gdzie klientów przez cały dzień nie brakuje. Pozostaje nam jedynie zdecydować się na konkretny wymiar, a także dopracować wygląd naszego pawilonu, resztę zostawmy w rękach fachowców.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz