Koncerty w Polsce, koncerty w Krakowie

Jedną z najpopularniejszych i najchętniej wymienianych przez ludzi (zwłaszcza młodych) rozrywek są koncerty na żywo. Można powiedzieć, że w Polsce obecnie trwa dobra passa, nie tylko jeśli chodzi o poziom, jakość organizowanych koncertów, wielość, ale i status występujących na nich gwiazdy.

Reklama

Dla Polaków sama możliwość pójścia na taki koncert cieszy i raduje, zwłaszcza, jeśli bilety są sprzedawane po przystępnych cenach, a zespół bądź wokalista jest jednym z naszych ulubionych. Wiele osób twierdzi, i tym samym rozsiewa obawy, że koncerty w Polsce mogą okazać się słabe w porównaniu z tymi, które odbywają się w innych, bardziej rozwiniętych krajach i ich stolicach. Jednak ostatnie wydarzenia pokazały, jak bardzo tkwimy i utwierdzamy inych w błędzie, i że tak naprawdę jesteśmy gotowi na przyjęcie największych gwiazd (jeśli chodzi o format)  światowego przemysłu fonograficznego. Wystąpiły już u nas : Beyonce, przed nią, i to niejeden raz – Rihanna, Jennifer Lopez, nazywana królową popu – Madonna – oraz zespoły, takie jak chociażby Coldplay, U2, Bon Jovi czy Queen. Koncerty odbywały się w różnych miastach Polski – i tych małych, jak i tych większych, jednak co najważniejsze – wiele z nich odbyło się w Krakowie . Miasto niedawno gościło Jessie Ware, Apocalipticę, Within Temptation, Guano Apes czy Sabaton,  niedługo będzie możliwość obejrzenia na żywo żywiołowej i energicznej Florence Welch, która wystąpi ze swoim zespołem, a w pobliskim Oświęcimiu – Stinga – z racji słynnego Life Festivalu.

Koncerty w Krakowie skupiają bardzo duże rzesze młodych ludzi, gdyż jak wiadomo – jest to miasto typowo studenckie, a studenci, zwłaszcza, gdy i bilety nie są po wygórowanych cenach, chętnie się bawią, zarówno na  tych koncertach organizowanych w klubach,  jak i tych  „pod chmurką” – plenerowych . Przykładem tutaj mogą być niesłabnące w sławie Juwenalia, gdzie za przysłowiową „złotówkę” można zobaczyć zarówno te większe, jak i mniejsze gwiazdy polskiej, oraz coraz częściej światowej,  estrady. Obok nich bardzo dużą ofertę koncertową przedstawiają krakowskie kluby, z którą można się zapoznać na ich indywidualnych stronach internetowych, na których widnieje taka mnogość organizowanych koncertów, iż często nie sposób po prostu trudno wybrać najlepszy.

A oferta naprawdę jest duża, wystarczy się tylko z nią dokładnie zaznajomić i zapoznać.

Stopka autorska: Koncerty w Krakowie – http://klubdziekanat.pl/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 2)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz