Leasing samochodowy dla firm

Leasing pojazdu dla firm to atrakcyjna alternatywa dla pożyczki, kredytu czy zakupu samochodu za gotówkę. Która z opcji będzie dla ciebie najbardziej odpowiednia? Czy leasing aut używanych jest możliwy? W poniższym artykule uzyskasz odpowiedzi na wskazane pytania.

Reklama

Powinniśmy chyba zacząć od wyjaśnienia, co to w ogóle jest leasing. Otóż, leasing to nic innego jak dzierżawa, wynajem pojazdu od leasingodawcy. Leasingobiorca, czyli my, konsumenci, jesteśmy jedynie osobami wynajmującymi pojazd na czas podpisanej umowy, czyli przez okres spłacania rat leasingowych. Po tym okresie mamy dwie możliwości. Możemy wykupić auto od leasingodawcy za symboliczną kwotę bądź zatrzymać samochód. Decyzja zależeć będzie wyłącznie od nas. Sam postanowisz czy samochód sprawdza się na tyle, że warto go zatrzymać czy wolisz zainteresować się nowszym sprzętem. Przedstawicielom firm polecamy rozejrzenie się za odświeżeniem swojego wizerunku. Stary samochód może negatywnie wpłynąć na postrzeganie Twojej działalności przez klientów czy interesantów. Dlatego właśnie możliwość wzięcia samochodu w leasing jest znakomitą opcją dla Ciebie.

Leasing samochodów nowych czy używanych

Wiele osób zastanawiających się nad zawarciem umowy leasingowej zastanawia się nad używanym pojazdem. Niewiele z nich zdaje sobie sprawę, że taka opcja jest w ogóle możliwa. Oferty leasingu samochodów używanych są różne. Większość firm stawia bardzo rygorystyczne warunki. Odnoszą się one do miejsca ewentualnego zakupu samochodu, jego wieku czy wysokości wartości wpłaty własnej. Podstawą będzie więc znalezienie firmy oferującej taką możliwość w najdogodniejszych warunkach.

CLS a leasing samochodów używanych

Firma CLS oferuje najlepsze warunki dla osób zainteresowanych umową leasingową dotyczącą samochodów używanych. Na stronie cls.pl znajdziemy podstawowe warunki, które musi spełnić używany pojazd. Auto powinno mieć mniej niż 10 lat, wkład własny powinien być na poziomie 10% całkowitej wartości pojazdu, zakup auta od odpowiedzialnego, sprawdzonego sprzedawcy.

Nie wiesz czy takie rozwiązanie będzie dla Ciebie opłacalne? Na cls.pl znajdziesz również kalkulator leasingu, który umożliwi Ci obliczenie comiesięcznej raty leasingowej. Dzięki niemu uzyskasz też informacje o potencjalnej racie kredytu. Porównanie tych dwóch możliwości finansowania pojazdu może okazać się niezwykle pomocne w podjęciu odpowiedniej decyzji.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz