Modne karnisze, które odmienią każde wnętrze

Myśląc o dekoracjach okiennych, zwracasz uwagę przede wszystkim na zasłony i firanki? Karniszowi poświęcasz znacznie mniej czasu sądząc, że jest to element mało istotny? Takie podejście jest obecnie nieco przestarzałe – karnisze już dawno przestały pełnić wyłącznie praktyczne funkcje. Odpowiednio dobrane mogą stanowić fantastyczny element dekoracyjny, doskonale uzupełniając efekty, które pozwalają osiągnąć zasłonki i firanki.

Reklama

karniszeWśród karniszy najbardziej klasyczne są te wykonane z drewna. Nie nadają się raczej do wnętrz nowoczesnych, no chyba że stanowią połączenie drewna i metalu. Choć karnisze drewniane mogą dodawać pomieszczeniu przytulności, w przypadku małych wnętrz będą jednocześnie dość przytłaczające. Minusem jest również konieczność wyboru odcienia współgrającego z kolorem podłogi. Należy przy tym uważać, by wieszać lekkie tkaniny – zbyt ciężkie mogą powodować ich uszkodzenie.

Nie musisz ograniczać się do klasycznych rozwiązań. Za każdą firanką kryje się ciekawy i niebanalny sposób jej zawieszenia. Zapoznaj się z ofertą sklepu Dekoria.pl i przekonaj się, jak wiele masz możliwości. W ofercie znajdziesz przede wszystkim karnisze metalowe – niezwykle wytrzymałe i eleganckie. Są uniwersalne i nadają się do każdego pomieszczenia, bez względu na styl aranżacji. O wyjątkowości każdego z karniszy świadczą ciekawe zakończenia, np. kule, gałązki, listki. Szeroki ich wybór pozwala nadać karniszom zarówno klasyczny, jak i nowoczesny, wręcz designerski charakter. Ich masywność sprawia, że są w stanie wytrzymać największe nawet obciążenie, a możliwość zastosowania wsporników pozwala na uzyskanie dowolnej długości, właściwej naszym potrzebom. Do każdego zestawu karniszy dodawane są metalowe żabki. Nie musisz jednak z nich korzystać, jeśli firany i zasłony chcesz powiesić bezpośrednio na drążku. Wszystkie karnisze dostępne są w wersji złotej i satynowego niklu. Możesz zamówić model o długości 160-180-200-240 cm, mając możliwość dowolnego ich łączenia dzięki wspornikom.

Przekonaj się, jak wiele w dekoracji okiennej może zmienić karnisz. Zawieszone na nim firanki i zasłonki nabiorą zupełnie nowego charakteru i jeszcze bardziej będą przykuwały uwagę.

Zajrzyj na stronę www.dekoria.pl/karnisze i wybierz najładniejsze karnisze w atrakcyjnych cenach.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 5.5/10 (liczba ocen: 2)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz