Najlepsze prezenty dla mężczyzny

Chociaż teoretycznie wybór upominków dla mężczyzn powinien być dużo prostszy niż w przypadku prezentów dla pań, to jednak przedstawicielki płci pięknej często skarżą się na brak pomysłów co podarunków dla swoich partnerów. Dzieje się tak prawdopodobnie dlatego, że panowie z reguły mniej mówią o swoich potrzebach, dlatego przy wyborze prezentów dla nich często pozostaje zdać się na własną intuicję. Istnieją jednak pewne uniwersalne pomysły na upominki dla mężczyzn, w przypadku których ryzyko, że będą one nietrafione jest minimalne. Chciałabyś je poznać? Zapraszamy do lektury poniższego poradnika!

Reklama

Dobry wygląd to podstawa

płyta glownaWbrew pozorom i utartym stereotypom, mężczyźni przywiązują równie dużą uwagę do wyglądu zewnętrznego, co kobiety. Dlatego każdy z nich z pewnością ucieszy się, gdy na imieniny czy pod choinkę dostanie zestaw dobrych kosmetyków, np. markową wodę toaletową lub balsam po goleniu. Niezależnie od tego, czy dany mężczyzna codziennie goli się na gładko, czy raczej preferuje noszenie zarostu, z pewnością przyda mu się także dobre narzędzie do golenia. Najlepszym rozwiązaniem będzie w tym przypadku są maszynki elektryczne z regulowanym trymerem, które są łatwe w obsłudze, nie podrażniają skóry, a przy niewielkim nakładzie czasu gwarantują także zadbany wygląd.

Faceci to gadżeciarze

Cechą, która wyróżnia większość facetów jest z kolei ich zamiłowanie do różnego rodzaju gadżetów elektronicznych. Każdy z nich
marzy o tym, aby posiadać dobrej klasy smartfon, laptop czy konsolę do gier, która ubarwi niejedno spotkanie z kolegami. Markowy sprzęt przyda się także tym z panów, którzy cenią sobie dobrą jakość odtwarzanej muzyki. Jeśli Twój partner jest melomanem, ale nie wiesz jaką płytę chciałby dostać, możesz podarować mu po prostu dobrej jakości słuchawki lub kolumny, w wyborze których pomoże Ci obsługa najbliższego sklepu ze sprzętem RTV. A jeżeli Twój mężczyzna fascynuje się motoryzacją, z pewnością ucieszy go każdy upominek powiązany z jego ulubioną marką.

 

Jeśli nie masz pomysłu na konkretny prezent dla swojego partnera lub boisz się, że nie trafisz w jego gust, zdecyduj się na podarowanie mu czegoś bardziej uniwersalnego, co z bez wątpienia  mu się przyda. Np. zamiast kupować koszulę czy krawat w określone wzory, postaw raczej na jednokolorowe tkaniny i najprostsze kroje, które powinny znaleźć się w szafie każdego eleganckiego mężczyzny.

Stopka autorska: maszynki elektryczne – http://www.philips.pl/c/maszynki-do-strzyzenia/31484/cat/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz