Opcje binarne – najpopularniejsze z opcji pojedynczych

W ostatnich miesiącach w Polsce coraz częściej można usłyszeć o binary options czyli o opcjach binarnych. Niektórzy uważają, że jest to nowy wymysł świata hazardu, ale jest to mylna opinia. Opcje binarne są bowiem pochodną forex czyli rynku walutowego, który w naszym kraju jest w pełni akceptowany, a opcje walutowe są oferowane również w bankach. Czym są opcje binarne?

Reklama

Każdą opcję binarną, zaliczamy do pojedynczych opcji inwestycyjnych. Cechą charakterystyczną w jej przypadku będzie przede wszystkim wykorzystanie jako elementu konstrukcyjnego stałej wysokości świadczenia dla osoby, która tą właśnie opcję nabywa. W języku angielskim opcja binarna posiadała będzie bardzo wiele nazw, czasami spotkać się z określeniem opcja bet lub też opcja wszystko albo nic.

Opcje binarne to alternatywa dla wszystkich inwestorów, a także osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z rynkiem walutowym, pozwalająca na zarobienie sporych pieniędzy, w naprawdę krótkim czasie! Przez opcje binarne online rozumieć możemy przede wszystkim transakcję pieniężną, w przypadku której osoba wystawiająca daną opcję gwarantuje, że wypłaci kupującemu opcję określoną kwotę pieniężną, jeżeli w dniu jej zakończenia (realizacji) kurs do niej przypisany osiągnie odpowiednią wysokość (wyróżniamy tutaj opcje binarne Call, gdzie kurs musi być wyższy oraz Put, gdzie powinien być niższy).

Opcje binarne  niosą z sobą naprawdę wiele zalet, do których zaliczyć będziemy musieli przede wszystkim zdecydowane pomniejszenie stopnia ryzyka jeżeli chodzi o niekorzystne i niepozytywne zmiany na rynkach walut i zmiany poszczególnych kursów, jeżeli chodziło będzie o ograniczenie kosztów zabezpieczenia i co więcej, opcje takowe będą dawały możliwość odsprzedania opcji przed upływem terminu jej wygaśnięcia kolejnej osobie. Co więcej – binary options dostępne są dla każdego pełnoletniego inwestora, który chce spróbować swoich sił na rynku walutowym, ale nie dysponuje bardzo dużych środków rzędu kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jedynym minusem opcji binarnych może być fakt, że aby cokolwiek na nich zarobić trzeba sporo zainwestować. Wykorzystywały będą one bowiem wahania rynku walutowego, które nie zawsze będą wysokie, zazwyczaj minimalne. Chcąc więc dorobić się większych pieniędzy, trzeba od samego początku inwestować pokaźniejsze środki w jedną z wybranych przez siebie opcji binarnych.

W Polsce dostępnych jest wiele platform, które umożliwiają grę na rynku binarnym. Stosując odpowiednie strategie opcji binarnych można zarobić naprawdę konkretne pieniądze, ale trzeba pamiętać, że nie jest to metoda pozbawiona ryzyka. Wpłacony depozyt można stracić, dlatego warto zapoznać się z informacjami o opcjach binarnych i ułożyć swoją własną, skuteczną strategię, której będziemy się konsekwentnie trzymać. Można powiedzieć, że zdaniem finansowych specjalistów opcje binarne będą rozwijać się bardzo szybko i że już za rok czy dwa będą bardzo popularną i chętnie wykorzystywaną metodą na zarabianie pieniędzy bez wychodzenia z domu.

Stopka autorska: reallyeasytrade.com – strategie opcji binarnych

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz