Oryginalna reklama jest bardziej skuteczna

Dzięki najnowszym technologiom i oryginalnym pomysłom specjalistów od wzornictwa przemysłowego czy marketingu, możliwe jest obecnie coraz bardziej oryginalne i skuteczne reklamowanie przez firmy i instytucje swoich produktów, usług oraz rozmaitych imprez i przedsięwzięć.

Reklama

Nie chodzi wcale o wykupowanie drogich reklam w telewizji czy w prasie, ani o intensywne promowanie się w internecie, co nie jest osiągalne dla wielu firm dysponującym niewielkim budżetem. Dla nich najbardziej opłacalne często okazują się produkty pozwalające na promocję wewnątrz i na zewnątrz swojej siedziby, takie jak banery reklamowe, rollupy, dywany, flagi czy pufy. Na każdym z tych przedmiotów można szybko i precyzyjnie umieścić dowolny nadruk (w formie logo, symbolu lub hasła reklamowego), co pozwala na zbudowanie wyraźnej i spójnej identyfikacji wizualnej każdej oferty. Wiele sukcesów marketingowych jest dowodem na to, że wybór takich oryginalnych sposobów promocji, jest zaskakującym rozwiązaniem, przykuwającym uwagę potencjalnych klientów i nie tylko.

Na przykład sam druk na dywanach zastosowany jako promocja usług w sklepie lub siedzibie firmy pozwala na niestandardowe wykorzystanie bardzo dużej powierzchni, która wcześniej nie zwracała niczyjej uwagi. Tymczasem wchodząc do pomieszczenia z kilku lub kilkunastometrową reklamą na podłodze, nikt nie może zwyczajnie jej zignorować. Takie rozwiązanie po prostu robi wrażenie i na długo zapada w pamięć.

Druk na dywanie ma zastosowanie zarówno na co dzień, np. w biurze lub w sklepie, ale też na różnych imprezach. W przypadku dywanów eventowych można zastosować tańsze i gorsze jakościowo materiały, wszak będą one służyły przez krótki okres.

Dużą popularnością cieszy się nadruk logotypów na wycieraczkach, rozwiewając wątpliwości, co do lokalizacji naszej firmy.

Możliwość otrzymania na zamówienie dywanów, puf, wycieraczek, fototapet czy nawet zasłon i poduszek, to nie tylko okazja do zareklamowania się, ale też na przykład świetna opcja dla każdego kto chce mieć pięknie, stylowo i oryginalnie urządzony salon lub sypialnię.  Teraz, dzięki firmom wykorzystującym sitodruk i inne techniki drukarskie, możemy otrzymać dowolny kolor i wzór jakiego możemy potrzebować, dzięki czemu nie trzeba już pielgrzymować po sklepach wnętrzarskich w poszukiwaniu idealnych dodatków. Furorę robi też druk na szkle, który prezentuje się lepiej niż kolorowe okleiny.

Stopka autorska: druk na szkle – http://miastodruku.com/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz