Pomysł na opakowanie na prezent

Opakowanie prezentu samo w sobie może zostać podarunkiem. Jeśli chcesz zachwycić osobę, którą zamierzasz obdarować, postaraj się o oryginalne opakowanie. Istnieje wiele sposobów na udekorowanie prezentu, poznaj kilka z nich!

Reklama

Papier

W sklepach z artykułami papierniczymi, możemy zakupić ozdobny papier i właśnie nim opakować podarunek. Jeśli jesteś bardziej kreatywną osobą, możesz stworzyć ozdobny papier samemu, wycinając np., kwiaty z gazet i naklejając je na kolorową kartkę. Oczywiście zamiast wyklejanki, mogą być rysunki, które samemu namalujesz lub wydrukowane zdjęcia z podobizną twoją oraz osoby, której chcesz sprawić prezent. Papier ma to do siebie, że łatwo go rozerwać, więc uważaj na to, jak się z nim obchodzisz.

Pudełko

Ozdobne pudełko, może posłużyć również jako prezent, ponieważ obdarowany będzie mógł je potem wykorzystać do własnych celów. W pasmanteriach, zakupimy pudełka w różne wzory, ale także zwykłe szare, które samemu będzie można udekorować wedle uznania tak, aby było ono bardziej spersonalizowane. Internet również oferuje nam pomoc. Powstaje wiele sklepów internetowych, które specjalizują się w produkcji pudełek na prezent. W ofercie mają wiele wzorów, ale także można stworzyć coś samemu. Jeśli nie mamy uzdolnień plastycznych i dysponujemy czasem, możemy zamówić takie pudełko i właśnie w nie zapakować prezent. Pudełka to dosyć trwałe opakowania, które mogą później posłużyć, jako rzecz do przechowywania np., pamiątek, czyli obdarowany zyskuje dwa prezenty w jednym! Marzenie!

Torebka

Jak wiadomo torebka to najprostsze i najszybsze opakowanie na prezent są łatwo dostępne toteż wiele osób, sięga właśnie po nie. Nie jest to zły wybór, ale może warto wykonać taką torebkę samemu? Można do tego użyć szarego papieru i zwykłego zszywacza lub dziurkacza, aby złączyć dwa kawałki papieru razem na wzór torebki. Gdy takową torebkę otrzymamy, można ją udekorować po swojemu. Innym sposobem, będzie zakupienie lub znalezienie w domu jakiegoś ozdobnego woreczka, który po odświeżeniu i przyozdobieniu dostanie drugą szansę, aby mógł się w nim znaleźć prezent. Torebki są dobrym rozwiązaniem, ponieważ jest ich naprawdę sporo na każdą okazję i dla każdego, niekiedy można znaleźć całe białe torebki, które samemu można pokolorować lub powyklejać.

Zastanawiasz się jeszcze w jaki sposób możesz przygotować opakowania na prezent bliskiej Ci osobie? Zobacz 4 sposoby na niestandardowe. opakowania.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz