Pomysły na udany wieczór panieński

wieczór panieński w Spa

Wieczór panieński czyli według tradycji ostatni wieczór panny przed zamążpójściem jest celebrowany przez współczesne kobiety w bardzo szczególny sposób.  Panie chcą, aby był niezapomniany i niepowtarzalny i stanowił przede wszystkim wyraz damskiej niezależności. Wynika to zapewne z faktu, że kobieta XXI wieku to przede wszystkim osoba, która potrafi zadbać sama o siebie, często jest niezależna finansowo spełniając się z powodzeniem w pracy i życiu osobistym. Dlatego też, tak szczególny dzień dla każdej kobiety jakim jest niewątpliwie dzień ślubu musi być poprzedzony wieczorem, który niejednokrotnie spełnia marzenia panny młodej. Na wieczór panieński zapraszane są  z reguły najbliższe koleżanki panny młodej, kobiety niejednokrotnie również niezależne, które otwarte są na dobrą zabawę i potrafią zadbać o to aby zorganizować przyjaciółce niezapomniany wieczór panieński.

Reklama

Dobrym i sprawdzonym pomysłem na ostatnie celebrowanie stanu wolnego w gronie najbliższych przyjaciółek jest wieczór panieński w spa. W ostatnim czasie hotele z mniej lub bardziej ekskluzywnym zapleczem gabinetów zabiegowych, basenów czy jacuzzi – prześcigają się w propozycjach i pomysłach – oferując atrakcyjne cenowo pakiety pobytowe, które łączą w sobie relaks i zabiegi pielęgnujące ciało.  Wyjazd do hotelu w gronie koleżanek jest z pewnością propozycją bardzo ekscytującą. W zależności od posiadanego budżetu panieński w spa może być wzbogacony o aromatyczne kąpiele w jacuzzi z lampką szampana lub ulubionego drinka, relaksujący masaż wykonany przez profesjonalnego masażystę lub inne zabiegi pielęgnacyjno-kosmetyczne, które będą miały wpływ na to, że w dzień ślubu pani młoda będzie wyglądała wyjątkowo.

Innym pomysłem na udany wieczór panieński jest udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej. Z pewnością znajdzie się fotograf dysponujący odpowiednim sprzętem fotograficznym i oświetleniowym, który zgodzi się stworzyć małe studio w warunkach domowych panny młodej.  Do obowiązków najbliższych przyjaciółek należy w tym wariancie przygotowanie strojów i kreacji, w których wystąpi panna młoda przed obiektywem.  Fotograficzny wieczór panieński pozostawi z pewnością wiele niezapomnianych zdjęć, które po kilku latach będą stanowić niezwykle cenną i sentymentalną pamiątkę.

Kolejną propozycją na wyjątkowy wieczór w gronie przyjaciółek jest skorzystanie  z usług fryzjersko-kosmetycznych. W ostatnim czasie z powodzeniem zafunkcjonował w naszym kraju zawód tzw. mobilnej fryzjerki lub mobilnej kosmetyczki, która nie dysponując własnym gabinetem wykonuje usługi w domu klientki. Wystrzałowe makijaże, zaskakujące fryzury panny młodej i uczestniczek wieczoru w wykonaniu profesjonalistki, przyniosą z pewnością wiele radości i dobrego humoru, które w połączeniu z ulubionym trunkiem przyniosą niezapomnianą zabawę.

Wieczór panieński to z pewnością szczególna impreza zarówno dla przyszłej panny młodej, jak i towarzyszących jej przyjaciółek. Generalnie niezależnie czy jest to wypad do hotelu, czy odbywa się w domu lub klubie najważniejsze jest doborowe towarzystwo oddanych przyjaciółek, bez których przecież dobra zabawa nie byłaby możliwa.

Stopka autorska: goldentherapyspa.pl – panieński w spa

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 9.8/10 (liczba ocen: 4)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz