Poradnik dla wszystkich osób zainteresowanych zaciągnięciem kredytu samochodowego

samochódPoobserwuj chociaż przez chwilę rynek kredytów samochodowych, a na pewno dostrzeżesz to, że banki, a także „nie banki”, prywatni pożyczkodawcy oraz prywatne firmy zajmujące się udzielaniem pożyczek z największym entuzjazmem pożyczają pieniądze na zakup nowego samochodu! Myślisz o tym, aby zaciągnąć kredyt samochodowy i kupić nowy samochód (prosto z salonu!)? W związku z czym wybrany przez Ciebie pożyczkodawca z pewnością obniży oprocentowanie Twojego kredytu przynajmniej o kilka punktów procentowych. Nie zapominaj o tym, że nie tylko bank może Ci pożyczyć pieniądze na zakup auta. Rzuć okiem na proponowaną przez kredytodawców i pożyczkodawców wysokość oprocentowania kredytów samochodowych, zarówno w przypadku samochodów z tzw. pierwszej ręki, jak i samochodów z tzw. drugiej ręki, a z pewnością zauważysz na to, że proponowane przez banki, parabanki, prywatne firmy pożyczkowe, prywatnych pożyczkodawców oprocentowanie nominalne różni się nawet o 2 punkty procentowanie, na korzyść kredytów i pożyczek przeznaczonych na zakup nowego samochodu.

Reklama

Niewątpliwie wybrany przez Ciebie kredytodawca bądź pożyczkodawca wyrazi zgodę  na wydłużenie do maksimum okresu spłaty kredytu. Rozważasz zaciągnięcie nie krótko -, a długoterminowego zobowiązania? Czy wiesz, że zaciągnięte przez Ciebie zobowiązanie może zostać spłacone w pełni dopiero za 10 lat? Z całą pewnością uda Ci się również wynegocjować niższe raty!

W dalszym ciągu nie potrafisz zdecydować, czy przystąpić do kredytu z myślą o zakupie nowego czy używanego auta? Nie zapominaj o tym, że musisz podjąć także decyzje odnośnie wyboru samochodu osobowego i ciężarowego. Twój wniosek o kredyt na pewno nie zostanie odrzucony, jeśli zawnioskujesz o samochód nie cięższy, aniżeli 3 i pół tony. Nie masz zamiaru pożyczać pieniędzy na zakup samochodu? Marzysz o własnym motorze, motocyklu, skuterze, przyczepie campingowej, łodzi lub kładzie? W takim wypadku również złóż wniosek o kredyt samochodowy i spełnij swoje marzenie. Jesteś właścicielem firmy? Prowadzisz własną działalność gospodarczą? Banki i nie tylko zaakceptują Twój wniosek o kredyt na zakup pojazdu ciężarowego powyższej 3,5 tony np. autobusu, koparki, ciągnika.

Jesteś pewien, iż uda Ci się wynegocjować korzystne warunki kredytu? Zaciągnięty przez Ciebie kredyt będzie nisko oprocentowany? Czy wiesz o tym, że do Twojego kredytu może przystąpić nawet czterech kredytobiorców? O udział w Twoim kredycie samochodowym poprosisz współmałżonka, rodzeństwo czy rodziców? Twój kredyt na zakup samochodu zostanie niżej oprocentowany, jeśli złożysz wniosek w tym samym banku, w którym prowadzisz konto, bank zaoferuje Ci również niższą prowizje za udzielenie kredytu i za rozpatrzenie wniosku kredytowego. Nie oznacza to jednak, iż przystąpisz do najniżej oprocentowanego kredytu na rynku. Warto sprawdzić ofertę wszystkich banków.

Stopka autorska : http://autopolan.pl/

Stopka autorska: http://autopolan.pl/ – http://autopolan.pl/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz