Profesjonalny bidon dopasowany do Twoich potrzeb

Sport stał się nieodłącznym elementem naszego życia. Coraz więcej ludzi spędza aktywnie swój czas wolny. Promowanie zgrabnej sylwetki w mediach spowodowało, że na ulicach możemy spotkać coraz więcej rowerzystów, biegaczy, czy osób jeżdżących na rolkach. Puste do tej pory siłownie stały się miejscem spotkań wszystkich tych, którzy chcą zadbać o własne ciało. Uprawiając sport nie tylko trzeba dobrze się prezentować, ale posiadać kilka niezbędnych gadżetów. Jednym z nich jest bidon rowerowy, który jak się okazuje, niekoniecznie jest przeznaczony tylko dla rowerzystów.

Reklama

Wiele możliwości, nieoczekiwane efekty

W sklepach możemy spotkać nieograniczoną ilość bidonów. Są zarówno te tańsze, jak i droższe, dla dorosłych, dzieci, zawodowców i amatorów. Pojemność bidonu również odgrywa istotną rolę. Jedni wolą zgrabne i niewielkie bidony o pojemności 400-500 ml, dla bardziej wymagających i aktywnych polecane są raczej bidony o pojemności 1000 ml. Zazwyczaj możemy wybierać spośród bidonów plastikowych i wykonanych ze stali nierdzewnej. Popularniejsze są te pierwsze, które na rynku są od dłuższego czasu. Najczęściej posiadają gumowy ustnik, który ułatwia bezproblemowe picie. Bidony metalowe posiadają często kilka rodzajów zakrętek, aby ułatwić jego użytkownikom spożywanie płynów w różnych warunkach.

Zazwyczaj przy wyborze bidonu sugerujemy się jego solidnością, wygodą użytkowania i bezpieczeństwem, szczególnie jeżeli ma on być przeznaczony dla dzieci. Ale to nie jedyny aspekt, który bierzemy pod uwagę. Wygląd, oryginalność, nowoczesny design – tego szukamy i z łatwością możemy to znaleźć. Możemy zaprojektować bidon w dowolny sposób, w różnorodnej palecie kolorystycznej a nawet w modnych neonowych odcieniach. Najmłodsi mogą cieszyć się ulubioną postacią z kreskówki lub kolorowymi wzorami. Z takim bidonem z pewnością wzbudzimy zazdrość i podziw na ścieżce rowerowej lub siłowni.

Bidon rowerowy nie tylko na rower

Ciekawą opcją jest bidon rowerowy, który ma wiele zastosowań. Pierwszym jest oczywiście jazda na rowerze. Umieszczamy go w odpowiednim koszyku, co pozwala mieć go zawsze pod ręką. Bidon to również bardzo dobre rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą oprócz kanapki dawać dziecku do szkoły coś pysznego i zdrowego do picia. Nasza pociecha nie będzie miała problemu z otwarciem i szczelnym zamknięciem butelki. Wybieramy się na piknik lub na plażę? Wlejmy do bidonu wodę mineralną z cytryną bądź ulubionym syropem i już mamy przepyszny napój na upalne dni. Bidon można zabrać ze sobą także do klubu fitness, na siłownię lub codzienny trening.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz