Spełnij marzenia o wielkiej kołdrze

Każdy z nas ma jakieś marzenia. Niektóre są bardzo proste do spełnienia, inne wymagają trochę pracy. Warto jednak marzyć, bo satysfakcja i radość ze spełniania nawet najdrobniejszych fantazji jest ogromna i całkowicie bezcenna.

Reklama

Marzenie o kołdrze…

Niektórzy mogą się zastanawiać skąd tak wydawałoby się prozaiczne marzenie? Najwidoczniej nigdy nie zdarzyło im się walczyć o kołdrę w nocy i spać przemarzniętym. Takie noce generują złość, niewyspanie, żal, frustrację. Często są powodami wielu konfliktów. Dlatego marzenie o wielkiej kołdrze, jak na przykład pościel 200×220 może naprawdę uszczęśliwić.

Pościel 200×220 – to możliwe?     

Owszem, mimo, że tak duży rozmiar pościeli nie jest zbyt popularny, to można zakupić ją w wielu sklepach z pościelą. Przeważnie w sklepach stacjonarnych są ograniczone wzory. Jeżeli więc pragniemy się uszczęśliwić i sprawić sobie mały, a raczej bardzo duży prezent, warto poszukać w sklepach internetowych, gdzie jest znacznie większy wybór towarów, a my nie musimy nigdzie jeździć.

Pościel w sklepie internetowym

Pościel to wyrób luksusowy i należy do drogich produktów. Jednak na jakości snu nie warto oszczędzać. Można kupić pościel o dużych wymiarach także taniej  niż w stacjonarnych sklepach. W sprzedaży internetowej pościele są dużo tańsze, a jakościowo jednakowe. Warto porównywać oferty i sprawdzać koszty dostawy, aby wybrać dobrze dla naszej kieszeni. Sklepy online mają jeszcze tę przewagę, że pozwalają na przegląd swoich wielu, wielu towarów szybko i bez obciążania nas. Dużo mniej męczące jest obejrzenie kilkunastu wzorow pościeli, gdy oglądamy jej zdjęcia, siedząc w wygodnym fotelu w domu niż jeździć od sklepu do sklepu przez cały dzień, by uczynić to samo.

Co jest ważne przy wyborze pościeli?

Gdy kupujesz pościel, nie patrz wyłącznie na cenę. Może się okazać, że owszem, kupiłeś najtańszy produkt, ale taki, który jest wykonana z poliestru lub innego sztucznego materiału. Dlatego poza ceną liczy się jednak kilka innych czynników:

  • Rodzaj tkaniny

Oczywiście w tym względzie najważniejsze jest, aby pościel była wykonana z materiałów naturalnych, jak bawełna, len, jedwab itd. Tylko takie tkaniny przepuszczają powietrze i pozwalają naszej skórze oddychać, nie podrażniają jej, nie sprawiają, że się poci i nie ma ujścia itd. Nie powinno się spać pod pościelą z tkanin sztucznych, bo może to grozić podrażnieniami skóry, a także różnymi chorobami dermatologicznymi.

  • Liczba poduszek

To istotny aspekt, jeżeli śpimy w łóżku z partnerem. Ważne, aby zestaw pościeli zawierał chociaż 2 poduszki. W przeciwnym wypadku może nam być ciężko dokupić odpowiednią, pasującą lub podobną poszewkę na drugą poduszkę.

  • Faktura materiału

Zwracajmy też uwagę na fakturę tkaniny. Niektórzy lubią, gdy jest prążkowana, inni nie. Jeżeli mamy spełnić nasze marzenie, warto zrobić to jak należy.

 

 

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz