Stwórz swoje własne centrum zarządzania dzięki darmowej aplikacji już dziś!

Aplikacje na smartfony znacznie ułatwiają życie. Po ich zainstalowaniu można oszczędzić czas i pieniądze. Doskonałym tego przykładem są przydatne aplikacje oferowane bezpłatnie przez operatorów telefonii komórkowej, telewizji i internetu. Dzięki nim na urządzeniu przenośnym jak smartfon, iPad lub iPhone można stworzyć swoje własne centrum zarządzania.

Reklama

Przydatne aplikacje – dlaczego warto z nich skorzystać?

Oprogramowanie na urządzenia przenośne zostało stworzone na podstawie badań opinii użytkowników operatora. W związku z tym wprowadzane w jego ramach udogodnienia spełniają szereg oczekiwań narzucanych w tej kwestii przez korzystające z nich osoby. Użytkownik aplikacji może liczyć na to, że znajdzie w niej wszystko to, czego potrzebuje do oszczędzenia sobie nie tylko czasu przy szukaniu ważnej informacji, ale także pieniędzy.

Jeśli chodzi o przydatne aplikacje na urządzenia przenośne, szczególną uwagę należy zwrócić na tę oferowaną bezpłatnie (w sklepie Google Play lub App Store) przez firmę INEA. Posiada ona, w porównaniu z innym oprogramowaniem tego typu, jedną z największych ilości udogodnień, dzięki którym życie staje się łatwiejsze. Pośród nich warto wymienić przede wszystkim możliwość sprawdzenia stanu swojego konta oraz ściągania i przeglądania faktur za usługi, wystawianych w formie elektronicznej (czyli dokumentów *.pdf), pobrania billingów i informacji o wykorzystaniu liczby minut na rozmowy, SMS-ów, a także ściągniętych danych w związku z korzystaniem z internetu. Spore udogodnienie dla użytkowników aplikacji INEA stanowi oprócz tego możliwość sprawdzenia, czy operator nie wykonuje obecnie jakichś prac, które mogą powodować trudności w korzystaniu z jego usług, oraz weryfikacji, na jakim etapie procedowania jest zgłoszona usterka lub reklamacja. Ponadto za pomocą aplikacji INEA możliwe jest bardzo szybkie wybranie numeru telefonu na infolinię, uzyskanie informacji na temat najbliższych salonów INEA wraz z godzinami ich otwarcia oraz zarządzanie ustawieniami (z możliwością zmian podstawowych danych jak adres do korespondencji czy numer kontaktowy). Aplikacja INEA to oprogramowanie, które warto zatem zainstalować jak najszybciej, by nie szukać długo bardzo cennych informacji i sprawnie zarządzać swoją umową.

Aplikacja INEA a wymagania techniczne

Do uruchomienia aplikacji INEA konieczne jest posiadanie smartfona z systemem Android minimum 4.4.2 lub też iPada bądź iPhone’a z systemem iOS. Odpowiedni system operacyjny jest gwarancją tego, że aplikacja uruchomi się i będzie działała płynnie (bez zacinania się lub wyłączania w toku korzystania z jej różnych opcji). Oprócz tego po zainstalowaniu aplikacji do jej uruchomienia konieczne jest podanie kilku podstawowych danych. Są to: ID klienta z umowy, PESEL, numer dokumentu i numer telefonu kontaktowego. Ponadto konieczne jest podanie hasła do logowania się na swoim koncie. Warto się przekonać o przydatności aplikacji INEA i zainstalować ją na swoim urządzeniu przenośnym już dziś!

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz