Kim jest Powers Maszyny?

Firma Powers Maszyny to lider w branży przetwórstwa surowców mineralnych. Specjalizujemy się w zakresie dostaw maszyn oraz części zamiennych do maszyn. Stawiamy na kompleksowość. Dlatego w skład naszych usług wchodzi również specjalistyczny serwis maszyn.

Reklama

Dla kogo świadczymy usługi?

Naszymi głównymi klientami są firmy przetwórstwa surowców mineralnych. Współpracujemy również z przedsiębiorstwami recyklingowymi oraz zakładami specjalizującymi się w utylizacji odpadów. Jako misję firmy wyznaczyliśmy sobie dostarczanie nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań. Zależy nam na wzroście wydajności i ograniczeniu kosztów produkcji w firmach naszych klientów.

Jaki oferujemy park maszynowy?

  • KLEEMANN GmbH

Specjalizujemy się w dystrybucji niemieckich maszyn kruszących i sortujących marki KLEEMANN GmbH. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na polski rynek.

  • RUBBLE MASTER

Posiadamy wyłączność dystrybucji maszyn austriackiej marki RUBBLE MASTER specjalizującej się w nowoczesnych i intuicyjnych kruszarkach udarowych oraz przesiewaczach dedykowanych branży recyklingu.

  • EDGE ENGINEERING

Jesteśmy przedstawicielem irlandzkiej marki EDGE ENGINEERING która specjalizuje się w sektorze skalnym i budowlanym. Głównymi produktami tej marki są przenośniki taśmowe z wyposażone we własny napęd oraz mobilne zakłady recyklingowe.

  • SOOSAN

Jesteśmy przedstawicielem koreańskiej marki SOOSAN w zakresie młotów hydraulicznych.

  • XCENTRIC RIPPER

Jesteśmy przedstawicielem hiszpańskiej marki XCENTRIC RIPPER w zakresie zrywaków hydraulicznych oraz łyżek kruszących i przesiewających.

  • VTN

Jesteśmy przedstawicielem włoskiej firmy VTN w zakresie osprzętu wyburzeniowego.

  • McQUAID Engineering

W Powers Maszyny posiadamy wyłączność dystrybucji maszyn irlandzkiej firmy McQUAID Engineering specjalizującej się w produkcji manipulatorów do rozbijania nadgabarytów wspomagających pracę kruszarek mobilnych i stacjonarnych.

Dlaczego warto nam zaufać?

Współpracujemy z wiodącymi, światowymi producentami – liderami w zakresie najnowocześniejszych rozwiązań i te wartości chcemy przekazywać dalej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, które pozwala nam sprostać najtrudniejszym wyzwaniom. Stawiamy na profesjonalną i kompleksową obsługę.

W naszej ofercie można znaleźć produkty najwyższej jakości od znanych marek. Nasza specjalizacja to części zamienne do kruszarek i przesiewaczy. Posiadamy najbogatsza ofertę na polskim rynku w zakresie części zamiennych do maszyn górnictwa skalnego. Ponadto jako jedyna firma na rynku polskim posiadamy pełną ofertę części zamiennych do wszystkich typów młotów hydraulicznych.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz