Syberyjskie Zdrowie

Założona w 1996 roku w Nowosybirsku, firma Syberyjskie Zdrowie kładzie ogromny nacisk na wszystkie naturalne witaminy i kosmetyki.

Reklama

Wszystkie ich produkty mogą być zakupione przez Internet, a są one dostarczane do ponad sześćdziesięciu krajów na całym świecie. Firma ta, zajmująca się ochroną zdrowia powstała, gdy dwoje młodych profesjonalistów, mając zaledwie dwadzieścia kilka lat postanowiło, że chcą oferować Rosjanom produkty zdrowotne i kosmetyki stworzone z syberyjskich ziół. Mieli jednak marzenie, że uda im się sprzedawać na rynku międzynarodowym. Kiedy zaczynali, mieli w swojej ofercie tylko trzy produkty, natomiast w ciągu następnych dwóch dekad prowadzenia tego biznesu zbudowali firmę, która ma w swojej ofercie prawie 400 produktów.

Trzy lata po założeniu firma uruchomiła swoją pierwszą produkcję na miejscu. Przed rokiem 2001 powstało centrum badawczo-innowacyjne firmy. Pozwoliło to na zgromadzenie naukowców, którzy mogli wspólnie pracować nad naturalną i korzystną linią produktów dla Syberyjskiego Zdrowia. Ta wyjątkowa współpraca i wymiana wiedzy pozwoliły firmie uzyskać swoje pierwsze patenty już w 2007 roku.

Tworzenie produktów z dzikich syberyjskich ziół pomogło wprowadzić je na rynek międzynarodowy. Do 2004 roku firma reklamowała swoje produkty w krajach ościennych, szybko zyskując popularność za sprawą technik sprzedaży bezpośredniej. Na dzień dzisiejszy mają ponad 59 biur w 51 rosyjskich miastach. Firma posiada swoich przedstawicieli handlowych w ponad dwudziestu krajach na całym świecie i wysyła swoje produkty do ponad 60 krajów z całego świata.

Ta wiodąca firma zajmująca się ochroną zdrowia ma szeroką gamę produktów do pielęgnacji jamy ustnej, pielęgnacji skóry, pielęgnacji włosów oraz produktów zdrowotnych. Ci, którzy nie mają przedstawiciela w pobliżu, mogą robić zakupy w sklepie internetowym, a produkty zostaną dostarczone bezpośrednio do ich domu. Firma oferuje darmową wysyłkę przy zamówieniach przez Internet o wartości powyżej $150. Przyjmują nowych przedstawicieli handlowych z całego świata, aby pomóc w rozpowszechnianiu informacji o swoich produktach na bazie dzikich syberyjskich ziół. Nie ma opłaty startowej, aby zostać konsultantem sprzedażowym firmy. Ci, którzy założą konto, stworzą sobie stronę i zaczną opowiadać swoim przyjaciołom i rodzinie o produktach oraz korzyściach dla zdrowia. Konsultanci firmy mogą pracować tak niewiele lub tak dużo jak tylko chcą, może to być ich zajęcie dorywcze, może to być praca w niepełnym lub pełnym wymiarze w sprzedaży bezpośredniej. Ponadto, niewymagane jest doświadczenie w sprzedaży. Kiedy klienci z sieci konsultanta dokonują zamówienia, konsultant otrzymuje procent z tej sprzedaży. Poprzez rozpowszechnianie informacji o produktach i budowaniu ogromnej bazy klientów, konsultanci są w stanie wygenerować dla siebie bardzo wysoki, dodatkowy dochód.

Firma oferuje szeroki wachlarz produktów kosmetycznych wykonanych z dzikich ziół syberyjskich. Produkty obejmują między inny takie, które spowalniają procesy starzenia, produkty upiększające, środki do demakijażu, kremy do twarzy, produkty do makijażu, maseczki, produkty nawilżające, serum oraz tonik. Z kolei dział produktów do ciała i kąpieli obejmuje produkty wzmacniające ciało, produkty do pielęgnacji stóp, dłoni, pielęgnacji jamy ustnej, kosmetyki do peelingu, mydła, produkty do kąpieli oraz produkty dla mężczyzn. Produkty związane z pielęgnacją włosów obejmują szampony, odżywki, maseczki na włosy oraz produkty do pielęgnacji skóry głowy. Dział witamin i suplementów diety oferuje wzmacniacze odporności, produkty zdrowotne dla cukrzyków, produkty wspierające umysł, produkty do oczu, na serce, na stawy, wspierające nerki, wątrobę, a do tego herbaty ziołowe, produkty zdrowotne dla mężczyzn i kobiet oraz produkty zwalczające stres. Syberyjskie Zdrowie ponadto okazjonalnie oferuje produkty i zestawy w promocyjnych cenach.

Witaminy i suplementy są dostępne w kapsułkach, w formie herbaty lub serum. Średnia cena suplementów zwalczających stres waha się od $9 do $25 w zależności od tego czy klient używa herbaty, która kosztuje w okolicach $9-$10, kapsułek kosztujących około $20-$25 lub serum kosztującego około $15. Wszystkie produkty do ciała, do kąpieli jak również produkty upiększające są stosunkowo niedrogie i stworzone z naturalnych składników. Ci, którzy robią zakupy przez Internet mogą płacić kartami Visa lub Mastercard i mogą od razu zobaczyć pełną listę składników, z których zrobione są kupowane przez nich produkty.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 5.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz