Szukasz niecodziennych lamp? Sprawdź też z Włoch!

Włoskie lampy zdobywają coraz większe zainteresowanie również w Polsce. Doceniamy je ze względu na ich niebanalny wygląd oraz wysoką jakość wykonania. Gdy poszukujesz lamp, które będą jedyne w swoim rodzaju, te włoskie zasługują na szczególną uwagę!

Reklama

Nowoczesne czy tradycyjne? Wiszące czy stojące? Duże czy mniejsze? Lampy włoskie dostępne są w pełnej gamie wyjątkowych wzorów do wyboru i każdy może znaleźć dla siebie wśród nich coś interesującego. Włoskie wzornictwo jest naprawdę zróżnicowane i możemy dopasować wyjątkowe modele do swojego gustu oraz do aranżacji wnętrza, którą chcemy uzyskać.

Lampy włoskie są inne niż te, które znajdziemy obecnie w sklepach. Wyprzedzają je swoimi niebanalnymi pomysłami, dlatego każdy, kto poszukuje modeli oryginalnych i niespotykanych nigdzie indziej, z pewnością będzie zadowolony. Catellani & Smith, Morosini, Sforzin, Artemide, Possoni, Axo Light, Studio Italia Design to tylko kilku włoskich producentów specjalizujących się w tworzeniu lamp, a jest ich jeszcze więcej.

Aktualnie, gdy chcemy zakupić lampy włoskie, nie musimy jednak wcale wybierać się do tego pięknego kraju, by kupić je na miejscu. Obecnie, w dobie łatwych i szybkich zakupów internetowych, możemy złożyć zamówienie on-line. Zakupy możemy zrobić w sklepach włoskich – nie musimy obawiać się o VAT czy cło, ponieważ w ramach zakupów w Unii Europejskiej nie dopłacamy już niczego. Minusem jest jednak dość wysoki koszt wysyłki, aby lampa mogła bezpiecznie dotrzeć do naszych rąk.

Dlatego warto też sprawdzić polskie sklepy on-line oraz showroomy, które zajmują się sprzedażą włoskiego oświetlenia i designerskich lamp z innych krajów. Wtedy możemy złożyć zamówienie w polskim sklepie, nie musimy obawiać się o barierę językową oraz o przelicznik dla waluty przy zapłacie kartą on-line, który nie zawsze jest zbyt korzystny.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz