Toyota Avensis – wyrafinowany styl i zaawansowane technologie

Każdy samochód mówi coś o swoim właścicielu. Jeżeli jest to Toyota Avensis, w takim przypadku mamy do czynienia na pewno z osobą, która docenia solidne rozwiązania, szykowny styl i korzysta z nowoczesnych technologii. Właśnie dla takich kierowców Toyota stworzyła samochód bezkompromisowy, który przenosi komfort jazdy na całkowicie nowy poziom.

Reklama

Toyota ma na swoim koncie wiele udanych samochodów i to właśnie ta marka coraz częściej przyciąga Polaków – sprzedaż jej pojazdów idzie cały czas z górę i w 2013 roku w Polsce sprzedała się rekordowo wysoka liczba Toyot. Chociaż model Avensis nie był wtedy na najwyższej pozycji, to także skusiła się na niego niemała grupa klientów.

Dlaczego Toyota Avensis?

Samochodów w segmencie D na rynku jest mnóstwo. Są one chętnie kupowane ze względu na wygodę i bezpieczeństwo, idealnie nadają się jako samochody rodzinne, przy tym sprawdzają się wyśmienicie na dłuższych trasach. Toyota Avensis to jeden z modeli, który pod tym kątem na pewno jest wszechstronny i dlatego powinien przypaść do gustu osobom doceniającym jakość, bezawaryjność oraz prestiż.

Jakość od 1998 roku

Toyota Avensis została zaprezentowana po raz pierwszy w 1997 roku i została następcą innego popularnego modelu – Carina. Już wtedy uzyskał dużo pozytywnych recenzji i w 2003 roku do sprzedaży trafiła II generacja Avensis, która otrzymała zmienione nadwozie i wnętrze. W roku 2008 na    Paris Motor Show marka przedstawiła III i produkowaną obecnie generację swojego samochodu, która przeszła jeszcze mały facelifting w 2011 roku. Ta wersja sprzedawana jest w Polsce od 2012 roku.

Co w najnowszej wersji?

W najnowszej wersji Toyota Avensis to samochód łączący w sobie styl, zaawansowane technologie oraz ekologię, żeby jeździć jeszcze ekonomiczniej. Wnętrze zostało wykończone z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości, by dać przyjemność z jazdy, wyposażone jest też w system multimedialny Toyota Touch&Go. Specjalne zabezpieczenia, w tym system ochrony przedzderzeniowej (PCS), aktywny tempomat z funkcją hamowania (ACC), inteligentny asystent utrzymania toru jazdy (LKA) oraz system doświetlania zakrętów z adaptacyjnymi lampami biksenonowymi, dbają o bezpieczeństwa o i komfort jazdy.

Najnowszą wersję Toyoty Avensis można kupić w podstawowej wersji sedan z silnikiem 1,6 Valvematic (132 KM) (Benzyna) już za około 84 tysiące złotych. Wersja sedan z najbogatszym wyposażeniem i silnikiem 2,2 D-CAT (150 KM) (Diesel) to wydatek około 150 tysięcy złotych. Za wersję wagon zapłaci się w salonach od 88 tysięcy do 155 tysięcy złotych. Do wyboru jest pełna gama wyposażenia, kolorów karoserii i tapicerki.

 Stopka autorska: Salon Toyoty Chodzen.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz