Widzew Łódź wraz z nowymi sponsorami i koszulkami

Widzew Łódź w pierwszy weekend sierpnia przedstawił na wyznaczonej przez siebie imprezie nowych sponsorów, oraz stroje meczowe, w których zawodnicy Widzewa mają podbijać najwyższe miejsce w trzeciej lidze. Czy to się uda ? Na razie tego wiemy. Wiemy jednak, jak przebiegała impreza zorganizowana przez władze Widzewa. Było co relacjonować, dlatego zapraszamy do podglądu naszego skrótu imprezy!

Reklama

Prezentacja koszulek, oraz nowych sponsorów Widzewa Łódź odbyła się w Parku Baden Powella. Miejsce to zostało wybrane ze względu na swoją dużą powierzchnie, oraz zaproszenie wszystkich zainteresowanych kibiców, którzy chcieli brać udział w owym wydarzeniu. Prezentacja miała miejsce 5 sierpnia w godzinach popołudniowych, gromadząc dużą ilość osób, która chętnie stawiła się w parku, wspierając swoją ukochaną drużynę.

Pierwszym etapem imprezy był koncert Krisa DNCHP z Chorzowa Batorego, który swoimi dynamicznymi utworami rozgrzał zebraną publiczność. Następnie prezentacja nabrała bardziej poważnego tonu, który zawdzięczamy szeregowi ważnych wypowiedzi, które padały z ust osób najbardziej zaangażowanych w rozwój drużyny Widzewa.

Pierwszą osobą, która dostała głos, był Marcin Ferdzyn, prezes drużyny Widzewa. – „Zrobiliśmy w minionym sezonie awans do trzeciej ligi. Był to pierwszy krok w kierunku odbudowy klubu. Miejmy nadzieję, że teraz ta drużyna będzie jeszcze lepsza. Bardzo wierzymy w chłopaków, trenera, wszystkie działania, które obecnie wykonujemy i w was, dwunastego zawodnika zespołu. Prosimy o to, żebyście nadal tak wspierali naszych zawodników. Przed nami bardzo fajny sezon, otwarcie nowego stadionu, bazy treningowej. Będzie to wielki rok, zapraszam wszystkich na mecze i do głośnego dopingowania zespołu.”.

Przemówienie prezesa Widzewa została przyjęta z wielkim entuzjazmem kibiców, oraz dużym aplauzem. Kibice bez wątpienia podzielali nadzieje, oraz dotychczasowe osiągnięcia Widzewa, które zostały okraszone gromkimi brawami.

Czas na nowych sponsorów…

Na prezentacji nie mogło zabraknąć nowych sponsorów, którzy mają być kolejnym filarem rozwoju drużyny Widzewa. Owe marki, które wspierają Widzew Łódź w nowym sezonie, znalazły się nie bez powodu, albowiem w pełni kibicują idei rozwoju Widzewa, co tylko jasno pokazuje, że są to marki, które znalazły się w tym gremium, nie bez powodu.

Oprócz znanej już marki głównej, czyli firmy Owczary, do zespołu sponsorów doszły marki LvBet (http://lvbet.pl) oraz Viessmann. Obie firmy stanowią bardzo poważne spółki, które mają wnieść wiele jakości do rozwoju Widzewa w przyszłych latach.

Głos dostał również Adrian Furmańczyk (zakłady sportowe LVBet – https://www.facebook.com/LVbetPL/) – „Bardzo jesteśmy dumni, cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z Widzewem i że możemy dołożyć cegiełkę w celu odbudowy tak wielkiego klubu. Głęboko wierzymy, że to się uda, gdyż poznajemy ludzi, którzy pracują nad tym i których łączy Widzew.

Nie brakowało również wypowiedzi Łukasza Pietrasika z firmy Viessmann – „Życzę w imieniu swoim i prezesa wielu sukcesów Widzewowi. Mam nadzieję, że to co wydarzyło się w tamtym roku wydarzyło się w kolejnych latach, a obecnie jest to tylko początek naszej współpracy z klubem .„.

Czas na drużynę Widzewa…

Najbardziej istotnym wątkiem całej imprezy, była jednak wizyta drużyny Widzewa, która pojawiła się w nowych strojach, które wzbudziły bardzo duże zainteresowanie wśród kibiców, którzy ocenili je bardzo dobrze i z wielkim entuzjazmem.

Całości wypowiedzi dopełnił Adrian Budka, który bieżące sprawy klubu skomentował następująco – „Kolejny rok przed nami. Nikt nie mówi, że będzie łatwy. Miło was wszystkich znowu widzieć. Zrobimy wszystko, aby jak najlepiej wypaść w tej lidze. Wierzę w to zarówno ja, jak i cały zespół, że za rok ponownie będziemy świętować awans.„.

Ostatnim etapem imprezy był kontakt piłkarzy ze swoimi fanami. Nie zabrakło szerokiego gremium podpisów na koszulkach fanów, oraz dużej ilości „selfie” robionych w otoczeniu własnych kibiców.

Impreza zakończyła się również koncertem Krisa, oraz wspólnym zdjęciem pamiątkowym.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz