Wirtualny spacer czyli idealne narzędzie pracy dewelopera

Sprzedaż mieszkania, które jest jeszcze w trakcie budowy to nie lada wyczyn. Rynek nieruchomościami to ciężki orzech do zgryzienia, bowiem cena przedmiotu sprzedaży jest tak wysoka, iż nie każdego stać na to, aby na taką rzecz sobie kiedykolwiek pozwolić. Nie każdy dokonuje zakupu nowego mieszkania. Dlatego też deweloperzy zaciekle walczą o każdego klienta i są wstanie zrobić wszystko, aby go do siebie przekonać.

Reklama

Doskonałą pomocą dla sprzedawców nieruchomości może okazać się spacer wirtualny, który zaprezentowany domniemanemu klientowi, ukaże mu obraz przyszłego mieszkania i jego najbliższej okolicy.

Wirtualny spacer to nic innego jak pakiet panoram połączonych ze sobą za pomocą specjalistycznego oprogramowania. Projekt jest łatwy do zrealizowania dzięki automatycznym generatorom wycieczek. Dzięki jednemu kliknięciu myszki stwarzają one wiele interesujących i ciekawych możliwości.

Podstawowym elementem wirtualnego spaceru jest panorama sferyczna, która jest fotografią połączoną z wielu pojedynczych zdjęć. Ich kąt widzenia wynosi 180 stopni w pionie, natomiast w poziomie  360. Taka technika obróbki zdjęć pozwala na ukazania pomieszczeń budynków, osiedli, pensjonatów i hoteli, biur, sklepów, kawiarni, klubów, hali sportowych, basenów, stadionów, kin, teatrów, a także miejscowości i miejsc turystycznych. Możliwości są więc nieograniczone, bowiem za pomocą spaceru wirtualnego ukazać można niemal wszystko.

Panoramy sferyczne prezentuje się za pomocą dwóch podstawowych sposobów. Sposób pierwszy to panorama pojedyncza, natomiast drugi to wcześniej wspomniane panoramy sferyczne i ich zestaw.

Co ciekawe, wirtualny spacer można rozbudować o nieograniczoną liczbę panoram, istnieje możliwość dodania do niego zdjęć, fotografii i obrazów, filmików, a nawet głosu lektora w poszczególnej panoramie bądź też w całej wycieczce. W bardziej zaawansowanych slajdach mamy do czynienia nawet z muzyką w trakcie zwiedzania, hotospotami (w zależności od naszego kierunku patrzenia), różnorodnymi efektami dźwiękowymi na poszczególnych panoramach (niezależne od tego, w którym kierunku patrzymy). Istnieje także możliwość wyboru kierunku zwiedzania, uaktywnieni a opcji z miniaturkami poszczególnych panoram lub mapy bądź też planu obiektu.

Nie ma wątpliwości, iż zaawansowana technika pozwala deweloperom na szybką sprzedaż nieruchomości, jeszcze zanim zostaną wybudowane.  Spacer wirtualny ukazuje w jaki sposób dany budynek będzie wyglądał w niedalekiej przyszłości oraz jest ważnym ogniskiem porozumienia między deweloperem i klientem.

Stopka autorska: zobacz więcej na: http://fs-wizualizacje.com/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz