Własny ogródek w centrum miasta

Przydomowy ogródek w centrum wielkiego miasta? To możliwe! Bez problemów można spełnić swoje marzenie bez potrzeby wyprowadzki z miasta. Wystarczy tylko bardzo rzeczowo podejść do ofert przygotowanych przez deweloperów i dokładnie zapoznać się z miejscowym rynkiem nieruchomości.

Reklama

Mieszkanie na parterze to fatalna lokalizacja. Takie przekonanie pokutowało przez lata. Mówiono o braku bezpieczeństwa czy też wydatkach związanych z większym ogrzewaniem. Dzisiaj buduje się nowoczesne bloki, osiedla które gwarantują znakomity komfort wszystkim wybierającym mieszkania na parterze. Ciekawa aranżacja przydomowych ogródków, maksymalne bezpieczeństwo, możliwość stworzenia własnej oazy spokoju w centrum wielkiego miasta.

Korzyści z posiadania mieszkania z ogródkiem

Ludzie lgną do centrum miast, następuje oderwanie od natury. A przecież bliskość natury, przyrody daje komfort, przyjemne odczucia, pozwala się zrelaksować. Mieszkanie z ogródkiem sprawia, że wystarczy otworzyć drzwi i już jesteśmy na łonie natury. Rodzinne zabawy, przyjacielski grill, odpoczynek na leżaku z książką w ręku. Osoby kochające prace ogrodowe będą miały czym zająć swój wolny czas. Dbanie o kwiaty i krzewy, doglądanie jak rośnie ogródek. Sama przyjemność.

Co istotne przy wyborze odpowiedniej oferty?

Przed podjęciem decyzji o zakupie należy sprawdzić kilka aspektów.

Bezpieczeństwo. Nie tylko prawidłowe ogrodzenie ogródka ale również elementy zwiększające bezpieczeństwo mieszkania oraz osiedla. Mowa o tym czy osiedle jest grodzone, posiada system monitoringu, a mieszkanie parterowe wyposażone w drzwi antywłamaniowe oraz rolety zewnętrzne.

Możliwość zagwarantowania prywatności. Nikt chyba nie chciałby aby sąsiedzi zaglądali mu do ogródka, by oglądali co się w nich dzieje. Skoro ma to być oaza niech nią będzie. Odpowiednie ogrodzenie swojego ogródka, możliwość zasadzenia krzewów na granicy, odpowiednia powierzchnia by zamontować niezbędne wyposażenie ogrodowe.

Ile to może kosztować?

Jakich kosztów należy spodziewać się z tytułu zakupu mieszkania z ogródkiem? W większości przypadków takie lokale mieszkalne są w zbliżonych cenach do innych w tej samej inwestycji. Ceny mogą się różnić choćby ze względu na powierzchnię ogródka i jego usytuowanie. Pewne jest jednak to, że takie mieszkania z ogródkiem będą znacznie tańsze niż działka z domem w tej samej lokalizacji.

To nie wszystkie ważne informacje w tym temacie. Przeczytaj pełną wersję artykułu: „Mieszkanie z ogródkiem w dużym mieście

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz