Wyposażenie kuchnii – baterie kuchenne

Baterie kuchenne należą do rodzaju akcesoriów kuchenno-łazienkowych, które poza najróżniejszymi walorami charakteryzują się również dość wysoką ceną. W sklepach z produktami tego typu występuje całe morze modeli oraz form o różnorakim przeznaczeniu. Era standardowych „kranów” z poprzedniej epoki dawno już minęła. Obecnie baterie kuchenne mogą prezentować sobą małe dzieła sztuki i odnosić się do różnych rodzajów klientów. Dla klientów ceniących sobie nowoczesność oraz nietypowe kształty dostępne są produkty, których wykończenie ma wysublimowany charakter. Przykładem jest stosowanie małych ornamentów oraz specyficznego procesu zdobniczego.

Reklama

bateria kuchenna

Można z powodzeniem spotkać baterie kuchenne posiadające małe grawerowane reliefy z boku lub inkrustowane odrobina złota lub platyny. Są to oczywiście produkty przeznaczone dla wyższego segmentu klienteli z prostego względu, że ich cena może nieraz wahać się w okolicach kilku tysięcy złotych. Istnieje również cały szereg baterii w cenach bardziej przystępnych dla standardowych klienteli. Jednak elementem wspólnym dla wszystkich baterii jest, chociaż minimalne zastosowanie artystycznego dotyku. Ma to na celu ożywienie powierzchni, w której przyjdzie funkcjonować produktowi. Dzięki temu łazienka lub kuchnia zyskują zastrzyk dodatkowego estetycznego wymiaru w dotychczasowym wizerunku. Sprawia to, że przestrzeń, którą użytkujemy, na co dzień nie jest jedynie suchą pozbawioną wyrazu wypełniona odległością między lodówką a oknem. Kupienie baterii kuchennej stanowi nie tylko czynność motywowaną praktycznymi przesłankami, ale również małą inwestycję w zobrazowanie oraz wyrażenie naszego wysublimowanego poczucia smaku oraz części naszej osobowości. Myślenie, że zwykłe przedmioty jak baterie kuchenne mogą wyrażać nas samych wydaje się, co najmniej śmieszny.

Jednak jest to prawda każdy przedmiot jak posiadamy, czy to spełniający funkcję czysto użytkową czy rozrywkową wyraża jakąś część naszego osobowego „ja”. Także dokonanie odpowiedniego namysłu przed zakupem przyniesie nam z pewnością dużą satysfakcję podczas kupowania, gdy będziemy się zastanawiać, która bateria najlepiej oddaje mnie samego.

Stopka autorska: aquasense.pl – baterie kuchenne

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz