Alfa Romeo z myślą o Tobie i Twoim biznesie

Co łączy estetów, miłośników dynamicznej jazdy, osoby ceniące nienaganną elegancję oraz nowoczesne technologie? Wydaje się, że nic. Istnieje jednak coś, co stanowi wspólny mianownik dla wymienionych charakterów. Tym czymś są luksusowe samochody Alfa Romeo, dostępne w wersji business.

Reklama

Auto idealne dla Ciebie i Twojej firmy

Bez względu na to, czy prowadzisz korporację, jednoosobową prężnie rozwijającą się firmę czy średniej wielkości przedsiębiorstwo – Alfa Romeo zapewni Ci nie tylko eleganckie auto z mnóstwem atrakcyjnych pakietów, ale także niezwykłe przeżycia podczas jazdy. W ofercie czeka na Ciebie samochód, który krótko po premierze zdobył rzeszę wiernych fanów. Chodzi oczywiście o zmysłową Giulię, cenioną nie tylko ze względu na nienaganny wygląd, ale także bogactwo nowoczesnych rozwiązań. Teraz możesz ją poznać w jeszcze ciekawszej odsłonie – w pakiecie business uzyskasz mnóstwo dodatkowych udogodnień, takich jak 16-calowe felgi ze stopów lekkich, bi-ksenonowe reflektory o mocy 35W z funkcją DRL czy nawigację satelitarną z 6,5-calowym wyświetlaczem. Elementy te nie tylko prezentują się nowocześnie, ale sprawiają zarazem, że podróż z Giulią to sama przyjemność.

Jednak mówiąc o Giulii w wersji business trudno nie wspomnieć o wyposażeniu zapewniającym maksymalne bezpieczeństwo podczas jazdy. Zwrócić uwagę należy choćby na system ostrzegający przed zderzeniem (FCW), zintegrowany system hamulcowy (IBS) czy autonomiczny hamulec awaryjny (AEB) i funkcję rozpoznawania pieszych. Oprócz tego w tak luksusowej limuzynie nie mogło zabraknąć systemu ostrzegającego przed opuszczeniem pasa ruchu (LDW) oraz wygodnego tempomatu. Wszystkie te udogodnienia znacznie zwiększają bezpieczeństwo podczas codziennej jazdy, a także pozwalają kierowcy jeszcze pewniej poruszać się  po drogach.

Alfa Romeo – Twój partner i doradca

Alfa Romeo to doskonały partner Twojego biznesu. Specjaliści od ubezpieczeń zapewnią Ci optymalne warunki współpracy. Zaoferują biznesowe produkty finansowe skrojone na Twoją miarę, a także posprzedażowy pakiet usług, rozszerzone gwarancje oraz możliwość korzystania z regularnych przeglądów. Wszystko po to, abyś mógł w pełni skupić się na rozwoju swojego przedsiębiorstwa, nie tracąc czasu na formalności związanie z dbaniem o auto firmowe. A oprócz tego otrzymasz elegancką, luksusową limuzynę, która stanowi obecnie jedno z najciekawszych rozwiązań dla nowoczesnego, pewnego siebie kierowcy.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz