Czy warto stawiać na swoją drużynę ?

Każdy z nas miał kiedyś takie uczucie żeby postawić jakąś sumę pieniędzy na zespół który jest w danym wydarzeniu faworytem. Pewnie tak jak i mnie to i wam zdarzyło się obstawiać w piłce nożnej. Jednak dlaczego nie warto stawiać na faworytów? Bo po pierwsze kursy są bardzo niskie a ryzyko jednak wielkie. Bo przecież każdy zakładał że Polska na euro 2012 z grupy wyjść musi a nie wyszła, albo że Grecja bankowo nie wyjdzie z grupy a wyszła. Jednak gdy przy takich dużych imprezach nie postawimy na faworytów a np. postawilibyśmy na Grecję to może zaskoczyliby nas jak w mistrzostwach Europy w 2004 roku.

Reklama

Na kogo w takim razie stawiać ?

tenisistkaJeżeli nie jesteśmy pewni na kogo powinniśmy stawiać odwiedźmy portal na którym dowiemy się jakie są pewniaki na dziś i czy osoba która typuje jest rzeczywiście specjalistą. Warto również powiedzieć że na tym portalu każda recenzja jest stosownie przemyślana gdyż autorzy za poprawny typ mogą miesięcznie dostać nawet do 800zł.

Jeżeli nie piłka nożna to co ?

Sportem na który na pewno znacznie bardziej warto postawić niż piłka nożna jest tenis. A to dlatego że bardziej nieoczekiwane zdarzenia się trafiają. Przykładowo kto by jeszcze parę sezonów stawiał na Janowicza a teraz doszedł do ćwierć finałów w Wimbledonie. Poza tym w tenisie nie możemy mieć remisów i nasze prawdopodobieństwo z 33% w piłce nożnej skacze do 50% w tenisie. Tak więc jeżeli chcesz się już zdecydować i postawić na swoją ulubioną drużynę to zastanów się dobrze i może lepiej postaw w tenisie na słabszego zawodnika.

Czy Zakłady są szkodliwe ?

Jak we wszystkim trzeba mieć umiar i ustanowić sobie kwotę miesięczną jaką jesteśmy w stanie postawić, przykładowo 100zł. Raz w miesiąc albo 2 razy w miesiącu przelewamy sobie pieniądze do danego bukmachera na łączną kwotę 100zł i nie ważne co by się nie działo jakich to wyników nie bylibyśmy pewni gramy tylko za tą kwotę którą mamy i już więcej pieniędzy nie wpłacamy. Dzięki temu będziemy w stanie panować nad swoim budżetem i nigdy nie przegramy więcej niż sobie założyliśmy. Wszystko jest dla ludzi także odrobina adrenaliny związana z zakładami, tylko jak we wszystkim trzeba mieć też umiar który nie doprowadzi nas do bankructwa.

Osobiście raz na jakiś czas sam lubię sobie postawić. Staram się wtedy wybierać zakłady które są wysoko płatne powyżej kursu 10. Zawsze jest jakieś prawdopodobieństwo że na 5 typów 1 wejdzie i już jestem do przodu. Przykładowo stawiając 10zł po kursie 10 mogę wygrać 100zł a na czysto 90 zł. Obstawiając 5 wydarzeń po kursie 10 i na każdy stawiając 10zł mogę wygrać 500zl a stracić 50zł. Jeżeli wejdzie mi jeden typ to wygram 100zł odejmując kwotę 5ciu typów 50zł to na czysto mam 50zł.

Stopka autorska: pewniaki na dziś – http://twojtyp.pl/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 2)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz