Dlaczego warto wybrać materac multipocket?

Miano jednych z najbardziej komfortowych i popularnych materacy uzyskały rozwiązania o wkładzie niezależnie pracujących sprężyn pocket. Każda z nich znajduje się w osobnej kieszonce wykonanej z tkaniny dlatego popularnie nazywają się kieszeniowymi. Co sprawiło, że użytkownicy tak często je wybierają? Materace te charakteryzują się elastycznością punktową, która gwarantuje idealne dopasowanie materaca do sylwetki użytkownika. Ponadto pod każdym z użytkowników materac dopasowuje się indywidualnie i niweluje odczucie „falowania” całej powierzchni do spania.

Reklama

Co to jest formatka multipocket?

Producenci materacy postanowili jednak jeszcze bardziej poprawić komfort snu i ulepszyć klasyczne materace kieszeniowe. Wśród tego typu materacy warto zwrócić uwagę na materace multipocket. Chrakteryzują się one zwiększoną ilością sprężyn na m2 materaca, co znacznie podnosi jakość snu. Materace multipocket posiadają około 500 sztuk sprężyn/m2, są one drobne i gęsto rozmieszone w strukturze materaca.

Zalety sprężyn multipocket

Taki materac daje gwarancję jeszcze lepszego dopasowania i podparcia punktowego sylwetki, a co za tym idzie jeszcze większej wygody. Na takim materacu można w pełni odprężyć się i zrelaksować gdyż wszystkie uciski na ciało są niwelowane. Dodatkowo materace tego typu są niezwykle ciche i sprężyste. Formatka sprężyn multipocket najczęściej ułożna jest w strefach twardości dopasowanych do anatomicznej budowy ciała. Sprawi to, że kręgosłup będzie prawidłowo ułozony podczas snu. Dopełnieniem formatki multipocket są różnego rodzaju pianki i wypełnienia. Każdy, nawet najbardziej wymagający użytkownik bez problemu znajdzie rozwiązanie idealnie dopasowane do swoich potrzeb! Jest to produkt niezwykle komfortowy, ale też bardzo trwały i będzie służył przez długie lata.

W kwestii wyboru najlepszego materaca warto skonsultować się z pracownikiem sklepu z materacami, który z pewnością będzie w stanie pomóc w podjęciu decyzji. Materace typu multipocekt proponuje wielu producentów, między innym znane i cenione marki jak Hilding czy Janpol.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz