Fenomen Biedronki – za co Polacy ją kochają?

Sieci sprzedaży w Polsce funkcjonuje mnóstwo. Jednak rzadko który z dyskontów jest tak popularny jak Biedronka. I można śmiało powiedzieć, ma to niewiele wspólnego ze słynnym już koszykiem Kaczyńskiego. Po prostu Biedronka przypadła do gustu milionom Polaków. Sklepy są tak popularne w Polsce, że mówi się już nawet o stopniu ,,ubiedronkowienia” jakiegoś terenu. Nic dziwnego, w prawie każdym małym miasteczku można znaleźć… kościół i Biedronkę.  
Polacy kupują w Biedronkach milionami, a od kiedy od niedawna można w nich płacić kartą płatniczą, jeszcze chętniej. Sklepy te ciągle zyskują nowych klientów. Jest to spowodowane wieloma czynnikami. Między innymi doskonałą jakością produktów w stosunku do ceny. Skąd się to bierze? Np. stąd, że Biedronka ma podpisane umowy partnerskie z wieloma znanymi firmami. I tak przykładowo w Biedronce obok siebie na półce leżą dwa rodzaje ciastek – identyczne z wyglądu i w smaku. Jedno ma opakowanie znanego producenta, drugie Biedronkowe, ale gdy przyjrzymy się opakowaniu, znajdziemy informację, że również te tańsze Biedronkowe ciastka wytworzył ten sam znany producent – dla dyskontu, po nieco niższej cenie. Klient płaci więc za smak i zawartość opakowania, a nie renomę producenta. Takich produktów w Biedronce na półkach znajdziemy naprawdę dużo.    
Dużą popularnością cieszą się także serie produktów – np. mlecznych czy też plakatów śniadaniowych. O utrzymywaniu się Biedronki na rynku decydują konkurencyjne ceny oraz bogata oferta odpowiedników produktów znanych marek w bardzo dobrej jakości.
Ponadto nie da się zaprzeczyć, że Biedronka ma po prostu dobry PR, wszyscy chyba pamiętają śmieszne reklamy z naszą drużyną piłkarską czy te, w których rozmawiały ze sobą różne produkty. Z ich gazetek i strony internetowej można się szybko i łatwo dowiedzieć jakie aktualnie trwają promocje, a te najczęściej obejmują produkty z prawie każdego działu. Od pewnego czasu Biedronka wprowadza też coraz to nowsze produkty. Jakiś czas temu w ofercie nie posiadała np. książek czy gier komputerowych. Dzisiaj można tam kupić i jedne i drugie i to w naprawdę atrakcyjnych cenach – nawet bestsellery czy nowości na rynku gier. Nie należy zapominać o produktach w promocji na każdy dzień. W ten sposób np. soki czy mięso można kupić w atrakcyjnych, niższych nawet o 40% cenach. To zdecydowanie przyciąga.

Promocje z Biedronki znajdziesz np. na: http://ekoulotki.pl/promocje-gazetka/biedronka.html

Stopka autorska: http://ekoulotki.pl/promocje-gazetka/biedronka.html – http://ekoulotki.pl/promocje-gazetka/biedronka.html

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz