Galaxy S7 na każdą okazję

Smartfon to urządzenie codziennej potrzeby. Posiadanie jakościowego sprzętu renomowanego producenta to nie tylko gwarancja wysokiej funkcjonalności, ale także bezawaryjności, a ponadto doskonałego komfortu użytkowania.

Reklama

Telefon 24 godziny na dobę

Young male working in coffee bar on laptop. Texting message on his smart phone

Gdybyś musiał wybrać tylko jeden przedmiot, który możesz zabrać ze sobą na bezludną wyspę lub w odległą i długą podróż, niemal na pewno byłby to telefon komórkowy. Choć 20 lat temu mało kto miał komórkę, dziś smartfony są chyba najbardziej osobistym urządzeniem, którego niemal każdy używa w zasadzie codziennie. Coraz trudniej wyobrazić sobie nawet najprostsze czynności bez udziału tego niewielkiego, lecz nadzwyczaj funkcjonalnego urządzenia.

Po telefon sięgasz, aby skontaktować się z bliskimi czy znajomymi i to niekoniecznie do nich dzwoniąc. Liczba dostępnych komunikatorów jest niemal niezliczona – Messenger, Skype, WhatsApp itd. Na komórce przeglądasz codzienne informacje w drodze na uczelnię lub do pracy, a także szukasz rozrywki. Być może nawet ten właśnie artykuł czytasz z poziomu smartfona.

Uniwersalny Samsung Galaxy S7

Decyzja o zakupie komórki nie jest prosta, jako że rynek obecnie jest wprost przepełniony różnorodnymi modelami. Dlatego też producentom coraz trudniej wybić się ponad przeciętność i wyróżnić na tle konkurencji. Przeglądając kolejne telefony, warto wziąć pod uwagę ich funkcjonalność, wykonanie, parametry multimedialne, zamontowane podzespoły oraz stosunek jakości do ceny.

Analizując wszystkie powyższe czynniki, znakomicie prezentuje się Samsung Galaxy S7. To kolejny przedstawiciel jednej z najpopularniejszych na świecie grupy telefonów z serii Galaxy. Od pojawienia się na rynku pierwszego modelu tego typu, miliony użytkowników zaufało Samsungowi i pozostało mu wiernymi aż do dziś. Smartfony Galaxy to bez wątpienia jedne z najlepszych obecnie telefonów komórkowych.

Mocną stroną nowego S7 jest wszechstronność oraz funkcjonalność. Dzięki temu tak samo dobrze sprawuje się w rękach zapracowanego biznesmena, jak i nieco roztargnionego nastolatka. Szczególnie w drugim przypadku na podkreślenie zasługuje wykonanie urządzenia zgodnie z normą IP68 – oznacza to, że Galaxy S7 jest odporny na wnikanie pyłków do wnętrza oraz na działanie wody.

Multimedialny Samsung S7

Samsung zdążył już przyzwyczaić, że swoje produkty wyposaża w bardzo mocne zestawy multimedialne. Podzespoły optyczne w S7 są na tyle dobre, że nie powstydziłby ich się zawodowy fotograf. Co więcej – jeszcze niedawno takie osiągi były możliwe jedynie w profesjonalnych aparatach, co potwierdza starania marki we wdrażaniu nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań.

S7 posiada tradycyjnie już dwa aparaty z matrycami o rozdzielczości 12 Mpix (tył) oraz 5 Mpix (przód). Projektanci solidnie popracowali nad jakością działania niektórych elementów, czego efektem jest znacznie lepszy i sprawniejszy autofokus (Dual Pixel) oraz optymalne dopasowanie parametrów dotyczących jasności zdjęcia. Dzięki temu wykonane fotografie są wyraźne oraz cechują się pełnym odwzorowaniem szczegółów. Przedni aparat natomiast wykorzystuje światło emitowane przez wyświetlacz jako małą lampę błyskową, co bardzo korzystnie wpływa na jakość materiałów rejestrowanych w ciemności. Warto również dodać, że Samsung Galaxy S7 umożliwia nagrywanie wideo w jakości 4K.

Praktycznym i funkcjonalnym rozwiązaniem jest wykorzystanie adaptacyjnego wyświetlacza Quad HD Super AMOLED o przekątnej 5,1 cala, który dopasowuje parametry oraz jasność wyświetlanego obrazu do otoczenia. Korzystnie wpływa to na oczy, nie powodując dolegliwości bólowych podczas długotrwałego użytkowania lub korzystania z telefonu w ciemnym pomieszczeniu. Ekran wyróżnia ponadto wysokie nasycenie wyświetlanych kolorów oraz doskonała ostrość, co gwarantuje jedyne w swoim rodzaju wrażenia wizualne.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz