iPhone 6s – smartfon na każdą podróż

Telefon na wyjazdy powinien być niezawodny oraz wyróżniać się takimi funkcjami, jak różne tryby łączności czy świetne multimedia. Odpowiedzią na te potrzeby jest iPhone 6s.

Reklama

Telefon dla każdego podróżnika

Czasy, kiedy przeciętny Kowalski wyjeżdżał na wakacje raz w roku, minęły już dawno. Urlopy spędzamy w coraz odleglejszych lokalizacjach, a w naprawdę sporej części społeczeństwa drzemie dusza prawdziwego podróżnika. I nie chodzi tu wcale o przemierzanie dżungli z maczetą w ręku, lecz samą w sobie chęć eksplorowania. A drobna elektronika może być przydatna podczas każdego wyjazdu.

Świetną propozycją na urlop jest iPhone 6s – bez względu na to, jaką formę spędzania wolnego czasu preferujesz. Ten wyjątkowy i bardzo funkcjonalny smartfon sprawdza się zarówno podczas żeglowania na mazurskich jeziorach, spacerowania po górach, jak i wypoczynku na włoskich plażach.

Łączność na wyjeździe

Tak w Polsce, jak i zagranicą, bardzo istotna jest sprawna komunikacja. W razie wypadku będziesz mógł szybko wezwać pomoc lub skontaktować się z odpowiednimi służbami. iPhone 6s doskonale odpowiada na tę potrzebę, obsługując wiele standardów łączności. Warto wspomnieć choćby o takich technologiach, jak HSPA+DC, 3G, 4G oraz LTE. Dzięki temu nawet w środku lasu czy w wysokich partiach gór będziesz miał zasięg, by odszukać swoją lokalizacje na mapie lub zadzwonić do bliskich.

Jak wspomniano, 6s obsługuje również szybką łączność internetową LTE. Standard ten pozwala na pobieranie danych z prędkością dochodzącą nawet do 300 Mbps. Umożliwia to oglądanie filmów online podczas długiej podróży pociągiem czy ściąganie bardzo dużych plików w krótkim czasie. Co więcej, wszystkie strony w przeglądarce otwierają się nadzwyczaj szybko.

Mocny i wydajny procesor iPhone 6s

Nad poprawnym funkcjonowanie wszystkich podzespołów oraz aplikacji czuwa procesor. Jak na standardy komórkowe jest doprawdy potężny – oczywiście pod względem parametrów, a nie rozmiarów. Jednostka Apple A9 pozwala na jednoczesne uruchomienie wielu aplikacji i korzystanie z bardzo dużej ilości funkcji w tle bez uszczerbku na prędkości działania smartfona. Co bardzo ważne, system chłodzenia chodzi bez zarzutu, dzięki czemu 6s zwyczajnie się nie nagrzewa nawet podczas intensywnej pracy.

Multimedia w podróży

To bardzo ważna kategoria dla każdego podróżnika. Dobra jakość dźwięku w iPhone 6s pozwala na umilenie nawet najgorszej podróży. Uwagę szczególnie zwraca znakomite wytłumienie szumów.

Nie można zapomnieć także o obiektywie o rozdzielczości aż 12 Mpix. Dzięki temu nagrasz filmy w jakości 4K (3840×2160), co jeszcze niedawno było niemożliwe w urządzeniach nieprzeznaczonych do profesjonalnego użytku. Ponadto funkcja Live Photos rejestruje krótki filmik przed i po wykonaniu zdjęcia. Po kliknięciu na nie, na drobną chwilę możesz przenieść się do uwiecznionych wydarzeń – fotografia „ożywa”, co tworzy doskonały efekt.

Wyświetlacz

Telefon został uzupełniony o klasowy wyświetlacz Retina o przekątnej 4,7 cala ze specjalną powłoką wrażliwą na siłę nacisku palca. Funkcja ta pozwala na sterowanie niektórymi ustawieniami telefonu. Ekran robi wrażenie ostrością kolorów oraz wspaniałym kontrastem, szczególnie istotnym podczas oglądania zarejestrowanych materiałów oraz filmów online.

iPhone 6s to wymarzony telefon dla każdego podróżnika, który znajdziemy w  ofercie wielu operatorów np. T-Mobile. Dzięki niemu wyjazdy nabiorą zupełnie nowego charakteru, a wspomnienia zostaną uwiecznione lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz