Jak wygrać w Lotto?

Któż z nas nie chciałby wygrać w Lotto? Wszyscy skrycie o tym marzymy, dlatego nawet najtwardziej stąpający po ziemi od czasu do czasu decydują się na kupienie losu, który nadzieję na stanie się bogaczem. W jaki sposób możemy zwiększyć swoje szanse na wygraną?

Reklama

Podstawowym sposobem na zwiększenie swoich szans jest kupienie więcej niż jednego losu z zakreślonymi cyframi. Oczywiście, nawet kupienie kilkudziesięciu czy kilkuset losów zwiększa prawdopodobieństwo wygranej zaledwie o setne procenta, ale zawsze to coś, choć stanowczo to rozwiązanie dla osób bądź firm z zasobnym portfelem. Poza tym, stopień inwestycji zmniejsza też finalny zysk.

Jednym z wypróbowywanych sposobów jest także łączenie się w zorganizowane grupy, co jeszcze bardziej zwielokrotnia pulę losów biorących udział w loterii. Między członkami panuje zasada, że w razie wygranej, podzieli się on otrzymaną kwotą z pozostałymi.

Jak wygrać w EuroMillions oraz innych grach losowych typu Lotto?

Według wszelkich statystyk, w przypadku loterii 5-liczbowych, suma tychże liczb w ponad 70% przypadków znajduje się pomiędzy 104 a 176, warto więc celować właśnie w ten pułap by zwiększyć swoje szanse powodzenia. Loteria to czysta matematyka. Kolejna rada: niekoniecznie celuj w najpopularniejsze gry takie jak Lotto, Euromillions czy Powerball. Bardziej niszowe platformy z mniejszą konkurencją mogą być szansą na sowity bonus, nawet jeśli kumulacja nie będzie aż tak imponująca jak u większej konkurencji.

Ciekawostka i porada zarazem: bardzo wiele osób wybiera liczby związane z datami urodzin, dlatego posługiwanie się liczbami powyżej 31 może nie tylko zwiększa nasze szanse na wygraną, co z pewnością ogranicza ryzyko, że jeśli wygramy to przyjdzie nam się z kimś podzielić pieniędzmi. Po prostu losów w zakresie liczbowym powyżej 31 jest mniej.

Tego rodzaju porad jest całe mnóstwo, dlatego powyższe sugestie warto potraktować jedynie jako zachętę i początek do bardziej świadomej rozgrywki w grach typu Lotto. Technik oraz pomysłów jest wiele – powstają o tym całe książki, trzeba tylko mieć czasem to wszystko przetrawić.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz