Jak znaleźć dobrą drukarnię? Podpowiadamy!

Przy wyborze drukarni powinniśmy się kierować głównym podziałem – drukarnia online i drukarnia stacjonarna. Wybór drukarni on line może być krokiem ku zaoszczędzeniu czasu, który jest dla nas wszystkich bardzo cenny. Nie traćmy więc czasu na dojazd do drukarni i załatwianie spraw na miejscu, spróbujmy czegoś nowego – tym czymś jest druk on line.

Reklama

Znalezienie dobrej drukarni wcale nie jest takie trudne! Przede wszystkim trzeba jednak określić w jakim miejscu powinna się ona znajdować czy może to być drukarnia świadcząca swoje usługi online, czy musi to być drukarnia stacjonarna. Wiele osób woli osobiście pójść do drukarni, żeby omówić szczegóły projektu, a nie zawsze przecież jest to konieczne!

Drukarnie internetowe

Drukarnie internetowe są bardzo specyficznym miejsce. Wystarczy złożyć zamówienie online i można czekać na dotarcie gotowego projektu .Zazwyczaj szkic projektu wysyłany jest na maila, a po akceptacji jest wysyłany do realizacji. Potem odbiera go kurier i zawozi do wybranego miejsca w kraju, gdzie czeka na niego odbiorca. Opinii o takich drukarniach można szukać chociażby w internecie, a naprawdę wiele osób korzysta z ich usług! Warto się więc przekonać do takiej formy współpracy.

Drukarnie stacjonarne

O drukarnie stacjonarne najlepiej jest pytać swoich znajomych czy rodzinę. Będą oni najlepiej potrafili powiedzieć, gdzie takiej drukarni szukać. Na miejscu można obejrzeć ich dotychczasowe realizację i odebrać je osobiście. Jest to wygodne rozwiązanie, ale ceny czasami są wyższe. Dobra drukarnia stacjonarna z pewnością da duży rabat na większe projekty.

Jeżeli ktoś ma wiele rzeczy do wydrukowania i chce przeglądać liczne oferty to z pewnością zainteresują go usługi stron takich jak Poligrafiko, która skupia dobre drukarnie u siebie i pozwala poprzez panel składać bezpośrednie zamówienia w całym kraju!

Jest to wyjątkowo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza ze względu na to, ze nie trzeba wychodzić z domu i wszystko można załatwić sobie online, także zapłacić można albo przy odbiorze, albo wcześniej przelewem. Jest to doskonała opcja dla zabieganych osób, które nie mają dużo czasu aby chodzić po stacjonarnych drukarniach. Skorzystają z tego rozwiązania także osoby, które dużo pracują a godziny ich pracy pokrywają się z godzinami pracy danej drukarni – wtedy nie mają po prostu szans do niej zajść i zamówić projekt. Dobra drukarnia on line jest dostępna 24h na dobę, odbywa się w niej drukowanie kalendarzy, ulotek, wizytówek i wszystkiego, co można wydrukować. Za sprawą nowoczesnych paneli ułatwiających składanie zamówienia klientowi.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz