Jaki tablet kupić?

W dobie minimalizacji komputery osobiste coraz częściej zastępowane są przez tablety – przenośne urządzenia o niewielkich rozmiarach, z ekranem typu Multi-touch. Zapewniają one stały dostęp do bezprzewodowego internetu, dzięki któremu użytkownik może ściągać przeróżne aplikacje, w zależności od jego potrzeb i zainteresowań.

Tablety wykorzystywane są głównie do komunikacji z innymi użytkownikami światowej sieci, a także do surfowania po popularnych serwisach i portalach. Ze względu na brak stacjonarnej klawiatury rzadko bywają wykorzystywane do pracy zawodowej. Wraz z szybkim wzrostem ich popularności w Polsce coraz częściej pojawiają się nowe modele, bardzo zróżnicowane pod względem parametrów technicznych, które można kupić w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Do takich nowoczesnych, funkcjonalnych tabletów zaliczyć można urządzenia tb touch od firmy AB. Nazwy urządzeń pochodzą od łacińskich nazw żywiołów – Ignis, czyli ogień, Terra, czyli ziemia, Aer – powietrze oraz Aqua – woda. Każdy model charakteryzuje się nieco odmiennymi parametrami technicznymi oraz wizualnymi, dzięki czemu potencjalny użytkownik może wybrać urządzenie najbardziej odpowiadające jego potrzebom. Tablet nazwany Ogniem zapewnia szybkie podzespoły ułatwiające pracę w każdych warunkach, model Woda gwarantuje krystalicznie czysty obraz, jak również dźwięk najwyższej klasy, osoby wybierające Powietrze mogą cieszyć się lekkością i łatwością obsługi swego urządzenia, a model Ziemia zapewnia najtrwalsze i najnowocześniejsze materiały, jak również mocne konfiguracje. Niezależnie od wybranego modelu każdy użytkownik może się cieszyć nie tylko najszybszym procesorem i mocnymi konfiguracjami, ale także unikalnym designem i wykonaniem z najwyższą dbałością o szczegóły. Wszystkie modele charakteryzują się wysoką wydajnością, szybkim działaniem oraz wyższą niż do tej pory na polskim rynku rozdzielczością ekranów. Wszystkie tablety tb touch posiadają czterordzeniowy procesor, a oparte są na systemie operacyjnym Android 4.2 i 4.1.1. z możliwością aktualizacji. Dają one także możliwość rozszerzenia pojemności dysku aż o 32 GB za pomocą karty microSD.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz