Karta debetowa – 3 powody, dla których warto z niej korzystać

Masz doświadczenie w korzystaniu z produktów bankowych, ale niechętnie dokonujesz płatności kartą? Znacznie częściej wybierasz transakcje gotówkowe, obawiając się nowoczesnych płatności? Koniecznie zapoznaj się z trzema powodami, dla których warto korzystać z karty debetowej. Dzięki nim stanie się ona Twoim stałym towarzyszem na zakupach. Nie zwlekaj, wskocz na wyższy poziom płatności i wygody już dziś!

Reklama

Szybko i szalenie wygodnie

Jeśli podczas zakupów najczęściej płacisz gotówką, najwyższa pora to zmienić. Dlaczego? Posiadając konto indywidualne posiadasz również kartę, z której zwyczajnie opłaca się korzystać. Płatności kartą są szalenie proste, szybkie i jednocześnie wygodne. Nie musisz kontrolować stanu gotówki w portfelu ani za każdym razem szukać drobniejszych monet. Karta debetowa umożliwia Ci wręcz natychmiastowe płatności, bez żadnych dodatkowych czynności. Wszystko zajmuje dosłownie chwilę, łącznie z wpisaniem kodu PIN. Możesz również wejść na zupełnie nowoczesny poziom bankowości i płacisz jeszcze wygodniej, za pomocą płatności zbliżeniowych. Tego typu metoda jest już dostępna niemalże we wszystkich punktach handlowych i usługowych, w których obsługiwane są płatności kartą. Daj się namówić na częstsze korzystanie z karty i przekonaj się, że to naprawdę wygodne!

Koniec z kłopotliwym wypłacaniem pieniędzy z bankomatu

Zdarzyła Ci się sytuacja, w której zwyczajnie zabrakło Ci gotówki w portfelu? Przekonaj się do codziennego korzystania z karty i zapomnij o tego typu wpadkach! Będąc klientem danego banku, pamiętaj o korzyściach płynących z płatności kartą debetową. Jej prowadzenie najczęściej nic nie kosztuje. Płacisz wygodnie i nie musisz biegać do najbliższego bankomatu. Obecnie praktycznie wszędzie już akceptowana jest płatność bezgotówkowa. Czasy ograniczonych kwot, jeśli chodzi o płatności kartą, również odchodzą już do lamusa. Dzięki temu możesz coraz rzadziej korzystać z bankomatu. Wystarczy, że zawsze przy sobie będziesz mieć swoją kartę debetową, która z powodzeniem zastąpi Ci gotówkę w tradycyjnej formie. Karta debetowa i bezgotówkowe płatności to również ułatwienie, jeśli chodzi o kontrolowanie swojego budżetu. Każda transakcja jest bowiem zapisywania w historii Twojego konta, którą możesz sprawdzić logując się w serwisie internetowym Twojego banku. Nie tracisz więc czasu na zbędne obliczenia, a saldo swojego konta i stan oszczędności możesz sprawdzić w każdej chwili, gdziekolwiek jesteś.

Dodatkowe bonusy dla lubiących zakupy

Czy wiesz, że płacąc kartą możesz korzystać ze specjalnych, atrakcyjnych ofert? Większość klientów bankowości indywidualnej o tym zapomina. Jeśli uwielbiasz zakupy, z pewnością taka opcja przypadnie Ci do gustu. Zapytaj o program zniżkowy prowadzony przez Twój bank i przekonaj się, że płatności kartą debetową niosą za sobą sporo korzyści. Zniżki podczas zakupów, liczne przywileje czy specjalne konkursy – to tylko niektóre z opcji, które na Ciebie czekają!

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz