Koperty, które perfekcyjnie zabezpieczą przesyłki

Ważne dokumenty, książki, gadżety, bielizna czy ubrania – co łączy ze sobą wszystkie te produkty? Bardzo często przesyłane są one pocztą lub za pośrednictwem kuriera. Obojętnie czy jest to nabyty w sklepie online t-shirt czy też umowa o dzieło, muszą być one dostarczone do odbiorcy w nienaruszonym stanie. Jak zadbać o to, aby nie było nieprzyjemnej niespodzianki i dana rzecz dotarła w ręce odbiorcy bez żadnych uszkodzeń?

Koperta z bąbelkami – doskonała ochrona

Koperty bąbelkowe – perfekcyjne zabezpieczenie przesyłkiRozwiązanie jest proste – to koperty bąbelkowe. Każdy z pewnością spotkał się z nimi niejeden raz. We wnętrzu koperty, wykonanej z białego papieru wysokiej jakości, znajduje się „kieszeń” z folii bąbelkowej, która chroni przez uszkodzeniami znajdujący się w środku produkt. Osłoni go zarówno przed uszkodzeniami mechanicznymi, jak otarcie czy rozdarcie, jak również przed wilgocią, pyłem, kurzem i podobnymi czynnikami zewnętrznymi. Koperty tego typu, wyposażone są w silikonowy pasek samoklejący, gwarantujący szczelne zamknięcie koperty. Raz otwarta nie może zostać ponownie zamknięta. Daje to odbiorcy przesyłki pewność, że podczas transportu nikt nie otwierał opakowania, a wysłany towar pochodzi bezpośrednio od nadawcy.

Koperta w rozmiarze, jaki potrzebny

Znajdujące się w sprzedaży koperty bąbelkowe dostępne są w kilkunastu różnych rozmiarach, co pozwala nabyć dokładnie taką wielkość, jaka jest potrzebna. Koperty te dostępne są w pakietach liczących co najmniej kilkanaście sztuk. Wiele z rozmiarów dostępnych jest w dwóch wersjach, różniących się ilością. Dzięki temu nie trzeba kupować większej ilości, jeśli w danej chwili nie ma takiej konieczności.

I tak, dostępne są koperty o wymiarach: 100 x 165, 120 x 200, 150 x 220 mm (w zestawach po 50 lub 200 sztuk), koperty z bąbelkami o wymiarach: 180 x 260, 220 x 260, 220 x 340, 230 x 340 i 270 x 360 mm w pakietach liczących 200 lub 30 sztuk. Koperty mające wymiary 345 x 470 mm można nabyć w pakiecie 100 sztuk, 180 x 165 – 200 sztuk, a koperty 300 x 430 mm dostępne są w ilości 100 lub 30 sztuk.

Kopertę można dostosować

Jeśli posiadasz odpowiednią drukarkę, możesz za jej pomocą nadrukować na kopercie, co tylko chcesz. Może być to adres nadawcy, odbiorcy, logo firmy lub inna dowolna grafika. Jeśli natomiast nie masz takiej drukarki, nic nie stoi na przeszkodzie, aby przyozdobić kopertę naklejką z wybraną przez Ciebie treścią. Dzięki temu Twoi klienci poczują się szczególnie docenieni – ich przesyłka zawsze będzie się wyróżniać na tle innych, a Twój sklep będzie kojarzony z estetycznymi opakowaniami.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz