Korzyści korzystania z serwisu koparek

Świat dookoła nas zmienia się bardzo szybko. Powstają nowe drogi, nowe domy i całe osiedla. Wokoło nas widać mnóstwo dźwigów, ciężarówek i maszyn budowlanych. Doczekaliśmy czasów, kiedy od wbicia łopaty w ziemię po wprowadzenie się do nowego domu mija zaledwie kilkanaście tygodni. Nowoczesne technologie, zaawansowane technologicznie materiały budowlane oraz specjalistyczne maszyny i narzędzia pomagają i są trzonem każdej budowy.

Reklama

Serwis maszyn budowlanych – podstawa sprawnego funkcjonowania firmy

Koparki, koparko-ładowarki, spycharki i ciężarówki to podstawowe maszyny budowlane w wielu firmach. Aby firma sprawnie funkcjonowała i zarabiała, muszą one być sprawne, aby mogły w każdej chwili wyjechać na plac budowy. Eksploatacja maszyny budowlanej rozpoczyna się w momencie jej pierwszego użycia i trwa do okresu złomowania. Obsługę maszyny budowlanej można podzielić na kategorie: obsługę codzienną oraz czynności okresowe. Te drugie należy powierzyć specjalistom i zgłosić się do serwisu maszyn budowlanych, a w tym przypadku do serwisu koparek Powerspartner. Nie można czekać i naprawiać maszyny wtedy, kiedy ulegnie ona awarii, co najczęściej dzieje się na budowie. Po pierwsze, ponosimy wtedy duże koszty, bo trzeba taką maszynę zabrać z budowy a na jej miejsce podstawić inną. Po drugie, firma traci zaufanie bo potencjalni najemcy mogą zerwać współpracę z kimś, kto wysyła na budowę niesprawne maszyny i powoduje opóźnienia w pracach budowlanych. Sprawna i serwisowana na bieżąco maszyna to fundament sprawnego działania każdej firmy z branży budowlanej.

Serwis koparek to nie tylko usuwanie awarii

Każda maszyna budowlana, podobnie jak każdy samochód osobowy, powinna przechodzi okresowy przegląd, wymianę płynów eksploatacyjnych i wszystkich, wymagających wymiany części i podzespołów. Jeśli np. koparka będzie systematycznie serwisowana a zużywające się elementy będą na bieżąco wymieniane, to będziemy mieli pewność, że wysyłając ją na budowę, nie będziemy musieli ściągać jej po awarii i nie narazimy się na dodatkowe koszty.

Serwis koparek i naprawy maszyn budowlanych powinny być przeprowadzane przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy znają się na budowie tychże pojazdów. Powinni oni dysponować specjalistyczną wiedzą oraz wysokiej jakości częściami zamiennymi, które po wymianie będą długo sprawne i nie będą wymagały szybkiej wymiany. Firmy specjalizujące się w serwisowaniu maszyn budowlanych powinny również szybko i sprawie reagować na zgłoszenia i szybko usuwać zgłoszone awarie. Tylko sprawne, na bieżąco serwisowane maszyny mogą przynosić firmie dochód i pozwalać na zachowanie ciągłości pracy na budowie.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz