Mowa jest srebrem…

Każdy z nas chyba zna powiedzenie „mowa jest srebrem, a milczenie złotem”. A przecież o miłości każdy chce mówić, pragnie ją oznajmiać ukochanej osobie i wszystkim wokoło, chce, aby o tej niezwykłej miłości dwojga ludzi wiedział cały świat. Dlatego właśnie, dla tych wszystkich, którzy nie wstydzą się swoich uczuć, którzy nie wstydzą się ich wyrażać głośno, strzałem w dziesiątkę będzie… srebrny pierścionek zaręczynowy!

Reklama

Srebrny pierścionek zaręczynowy dowodem miłości

Wręczenie pierścionka zaręczynowego to duży krok naprzód. Jest to bowiem deklaracja, że to właśnie z daną kobietą chce się być do końca życia, że to jej chce się powiedzieć przed Bogiem i świadkami sakramentalne TAK. Niektórzy z taką decyzją czekają latami, inni podejmują ją pod wpływem impulsu – nie ma to znaczenia, byle efekt końcowy był taki sam, czyli wzruszona do łez partnerka zgadza się zostać żoną.

I wtedy nadchodzi ten moment kiedy wsuwasz jej na palec srebrny pierścionek zaręczynowy. Pewnie teraz się zastanawiasz, czy aby na pewno powinien on być wykonany ze srebra. Przyjęło się bowiem, że przeważnie pierścionki zaręczynowe są złote. Jednak już odchodzi się od tych poglądów, co można wywnioskować przeglądając chociażby bogatą ofertę salonu W.KRUK, który na swoich witrynach ma cały wachlarz takiej właśnie biżuterii.

Jak odpowiednio dobrać srebrny pierścionek zaręczynowy?

Zdecydowanie się na srebrny pierścionek zaręczynowy to jedno. A teraz jeszcze trzeba go dobrać do temperamentu partnerki, do jej upodobań. Z tym jednak nie powinieneś mieć większych problemów – w końcu chcesz z tą kobietą spędzić resztę życia, więc na pewno zdążyłeś zauważyć, czy lubi ostentacyjny przepych, wysmakowaną elegancję czy może prostotę, która piękna jest sama w sobie. Pamiętaj podczas dokonywania wyboru, że ten pierścionek kobieta będzie miała cały czas na palcu, więc musi idealnie pasować zarówno do dłoni, jak i do pozostałej biżuterii noszonej przez Twoją wybrankę.

Przede wszystkim musisz zatem dobrać odpowiedni rozmiar. Jak to zrobić? Najlepszym rozwiązaniem będzie zabranie jednego z pierścionków, celem porównania jego rozmiaru w salonie jubilerskim. Tam również możesz opowiedzieć o swojej już niebawem narzeczonej, a wykwalifikowany personel z pewnością pomoże Ci wybrać idealny srebrny pierścionek zaręczynowy, który trafi nawet w najbardziej wyrafinowany gust Twojej wybranki.

 

Jak się oświadczyć?

To już kwestia całkowicie indywidualna. Niektóre panie oczekują bowiem wielkiego przedstawienia, romantycznej scenerii, płatków róż… Jeszcze inne cenią sobie kameralność tej jakże wyjątkowej chwili i nie chciałyby, aby robiono z tego przedstawienie dla wszystkich dookoła. Z naszej strony możemy podpowiedzieć, czego nie może zabraknąć podczas oświadczyn. Po pierwsze i najważniejsze – gustownego pudełeczka, w którym znajduje się srebrny pierścionek zaręczynowy, na który się zdecydowałeś oraz ulubionych kwiatów damy Twojego serca. I wcale nie jest powiedziane, że muszą to być czerwone róże – jeśli wybranka woli tulipany czy stokrotki, lub róże ale żółte, to niech w tym wyjątkowym dniu otrzyma właśnie takie kwiaty.

Ale przede wszystkim nie może zabraknąć jednego – mianowicie deklaracji, że to właśnie ona jest tą jedyną, którą zesłał Ci los i z którą chciałbyś spędzić resztę swojego życia. Gwarantujemy, że takie oświadczyny mogą mieć tylko jeden scenariusz – cichutkie, wyszeptane przez łzy „tak”, a następnie gorący namiętny pocałunek już nie pary, ale narzeczonych.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz