Najpopularniejsze hotele w Egipcie

Przedstawiamy top 5 hoteli w okolicach Hurghady, które rok rocznie cieszą się największą popularnością wśród gości z Polski…

1. Hilton Long Beach – Hurghada.

Znany i ceniony sieciowy hotel położony bezpośrednio przy plaży w egipskim kurorcie Hurghada. Od wielu lat cieszy się niegasnącą popularnością polskich turystów, szczególnie w ramach oferty last minute dostępnych na Travelzone.pl. Składa się z budynku głównego, w którym zlokalizowana jest restauracja i szeregu bungalowów – 1-2-piętrowych domków. Sieć Hilton posiada tysiące hoteli i resortów na całym świecie i z pewnością wczasy w Egipcie w hotelu Hilton Long Beach uznacie Państwo za udane.

2. Jungle Aquapark

Hit każdego sezonu! Gigantyczny aqupark składający się z kilkudziesięciu zjeżdżalni połączony z hotelem Alf Leila wa Leila słynnym z show „Baśni 1001 nocy”, który należy do tego samego właściciela – sieci Pickalbatros. Jedynie kilkaset metrów od piaszczystej plaży – to idealna oferta dla rodziców z dziećmi.

3. Titanic Palace

Duży aquapark dzielony z hotelem Titanic Beach, wiele ogromnych basenów, doskonała kuchnia w ramach oferty all inclusive – to podstawowe atuty tego hotelu. Pokaźnych rozmiarów pokoje dopełnia całości – musisz choć raz spędzić wakacje w hotelu Titanic Palace.

4. Tia Heights

Znany wśród polskich gości wcześniej pod nazwa Le Meridien, hotel Tia Heights został niedawno rozbudowany o jeden z większych w regionie aquaparków, który dostępny jest dla gości hotelu bez dodatkowych opłat. Czy można chcieć więcej niż wczasy w Egipcie w tym hotelu w ofercie all inclusive?

5. Albatros Palace

Re-we-la-cy-jny hotel sieci Pickalbatros! Bezpośrednio przy plaży, pełne 5* w opcji all inclusive, komfort, luksus, elegancja – to wszystko z czym łączymy wczasy w Egipcie gwarantuje pobyt w hotelu Albatros Palace. Jest tez coś dla dzieci – miniaquapark ochłodzi je w upalne dni.

 

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz