Nowoczesne dywany w Twoim mieszkaniu

Każdy z nas lubi dekorowanie i upiększanie swojego mieszkania. Wymiana mebli czy koloru ścian to jednak przedsięwzięcie czasochłonne i dość drogie. Jest jeden sposób, który pozwoli na diametralną zmianę wyglądu każdego wnętrza nie rujnując naszej kieszeni. Nowy dywan! Możliwości mamy nieograniczone, dywan może wprowadzić do wnętrza miłą i ciepłą atmosferę. Możemy dzięki niemu dodać koloru bądź nieco stonować barwną przestrzeń. Warto by znalazł się w naszej sypialni, czy też w salonie.

Reklama

Dywany jednobarwne

Dywan w jednym kolorze będzie prezentował się elegancko i wprowadzi do pomieszczenia harmonię. Jest to doskonały wybór do salonów, czy też sypialni. Jednobarwny dywan nie będzie rozpraszał i wprowadzał uczucia niepokoju do naszego pomieszczenia, co pozwoli się odprężyć i zrelaksować. Dywany w jednym kolorze są wyborem dość bezpiecznym, to modele uniwersalne i ponadczasowe. Wśród dywanów nowoczesnych modne są jednobarwne modele w odcieniach szarości, ecru, beżu, czy brązu. Przy stonowanych odcieniach dywanu możemy bawić się formą. Warto wtedy wybrać dywany shaggy, inaczej włochacze. Jest to rodzaj dywanu o bardzo długim i miękkim włosiu. Mimo jednolitej barwy będzie się on wydawał przestrzenny, ze względu na puchate runo w zależności od padania światła  barwa będzie się nieco różnić.

Dywany Wzorzyste

Dywany w wymyślne wzory to rozwiązanie dla odważnych osób z fantazją. Pamiętajmy, że złe dobranie wzoru może męczyć wzrok i  budzić niepokój, co nie wpłynie korzystnie na nasz nastrój. Dobierając, więc dywan we wzór nie zasłaniajmy nim całej podłogi. Lepszym wyjściem będą niewielkie dywany, które podkreślą kolorystykę podłogi i dodatków w pokoju. Warto by kolorystyka wzoru na dywanie była powtarzalna również w innym elemencie wnętrza. Nasze wnętrze będzie wtedy wyglądać spójnie. Dywany nowoczesne obfitują we wzory geometryczne, mogą to być koła, kwadraty, czy trójkąty. Graficzne wzory na dywanie będą idealnie pasować do dużych i jasnych wnętrz. Jeżeli decydujemy się na wyrazisty dywan niech stanie się on centrum pomieszczenia. Dodanie większej ilości ozdób może już prowadzić do chaosu.

Wśród dywanów wzorzystych nie sposób zapomnieć o rozwiązaniach dla najmłodszych. Jeśli chodzi o dywany dla dzieci mamy zupełną swobodę kreacji. Im więcej kolorów i kształtów tym lepiej. Dywan dla dziecka ma nie tylko ocieplać podłogę, ale również rozwijać wyobraźnię dziecka. Kolorystykę dywanu można dobrać do koloru mebli bądź ścian.

Gdzie szukać?

Najłatwiejszym i najszybszym sposobem zakupu będzie oczywiście Internet. Wiele modeli dywanów nowoczesnych proponuje sklep internetowy z dywanami Dywante.pl. Modele dywanów znajdują się tam w kategoriach, a w wyszukiwaniu pomogą nam poręczne filtry. Wielość rozmiarów i kolorów sprawi iż każdy odnajdzie coś dla siebie.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz