Oaza spokoju – Zakątek Cybisa

Nawet w wielkim mieście możliwe jest mieszkanie w oazie spokoju i zieleni, w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnicy Warszawy. Tam nareszcie poczujesz się, jak u siebie w domu, o którym zawrze marzyłeś. To nowa inwestycja Zakątek Cybisa zlokalizowana na warszawskim Ursynowie. Ta część Mokotowa jest idealnym miejscem do życia, wypoczynku, relaksu, wychowywania dzieci, a także pracy. Jeśli ważny jest dla ciebie dostęp do miejskiej infrastruktury, miejsc aktywnego wypoczynku, placów zabaw, sklepów i rozległych zielonych terenów oraz szybki dojazd metrem do centrum miasta, to Zakątek Cybisa jest idealny właśnie dla ciebie i dla twojej rodziny.

Reklama

Sen o pięknym mieszkaniu

Opinie o mieszkaniach w Zakątku Cybisa mogą mieć tylko pozytywny wydźwięk. O kreatywnych i nowoczesnych rozwiązaniach architektonicznych wypowiada się wiele osób na forum o Zakątku Cybisa. Rzadko spotyka się tak dobrze, ciekawie i ergonomicznie zaprojektowane mieszkania. Nad najlepszymi rozwiązaniami dla przyszłych mieszkańców osiedla pracował sztab najbardziej kreatywnych architektów. Nawet mieszkania o najmniejszych metrażach są tak doskonale zaprojektowane, że można w nich żyć na niewielkiej przestrzeni bardzo komfortowo.

Widok z okien

Widok z okien mieszkań zlokalizowanych w Zakątku Cybisa może przyprawić o zawrót głowy i to wcale nie z powodu wysokości. Bo mnóstwo jest wokół pięknie zaprojektowanej zieleni, zakątków, gdzie można wypocząć w ciszy mimo szumu wielkiego miasta wokół, a także terenów, gdzie miłośnicy aktywnego wypoczynku znajdą dla siebie doskonałe miejsca. Również młodzi rodzice nie będą mieli problemu ze znalezieniem nowoczesnych placów zabaw, a mnogość przedszkoli i szkół zapewni ich dzieciom właściwą edukację. Bliskość metra, to dogodny i szybki dojazd do centrum miasta.

Wiarygodne opinie

Jeśli szukasz wiarygodnych opinii o Zakątku Cybisa wejdź na opiniotwórcze forum o Zakątku Cybisa. Tam podyskutujesz o aktualnych sprawach, nowych pomysłach i uzyskasz ciekawe informacje na temat nowej inwestycji. A kto wie, może poznasz dzięki dyskusjom na forum swoich nowych sąsiadów i jeszcze przed wprowadzeniem się do nowego mieszkania zacieśnisz dobrosąsiedzkie więzi? Przecież dobrze jest mieć pomocnego sąsiada. Na forum o Zakątku Cybisa zobaczysz na bieżąco zdjęcia z budowy, podyskutujesz o jej postępach, nawiążesz dobrą współpracę z developerem Włodarzewska S.A. oraz na bieżąco znajdziesz informacje o dokumentach związanych z budową. Wyrazisz też swoje opinie i wątpliwości związane z Zakątkiem Cybisa.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz