Perfekcyjny makijaż ślubny wymaga rozsądnego wyboru

Która z Was Drogie Panie nie marzy o zapierającym dech w piersi wyglądzie podczas swojego ślubu? Oczywiście każda. Ślub to takie wydarzenie w naszym życiu, podczas którego staramy się, aby wszystko było idealne. W końcu początek nowej drogi w życiu musi zacząć się perfekcyjnie. Dlatego też Wasz wygląd tego dnia musi być oszałamiający. Jeśli wydaje Wam się, ze poradzicie sobie same z malowaniem, to jesteście w błędzie. Tego dnia makijaż ślubny pozostawcie w rękach profesjonalistki.

Reklama

Makijaż ślubny – wybór wizażystki krok po kroku

nakładanie pudru podczas makijażu ślubnego

Od czego zacząć poszukiwania makijażystki na swój ślub? Musicie odpowiedzieć sobie na pytanie – jaki ma być Wasz makijaż ślubny. Jeśli podobają Wam się określone style w malowaniu, to na pewno będzie to pomocne w poszukiwaniu wizażystki. Na pewno Was nie zaskoczę tym co napiszę – doświadczenie jest tutaj na wagę złota. W Internecie znajdziecie wiele ofert wizażystek, które są prosto po kursie, lub co gorsza, takiego kursu w ogóle nie odbyły i wydaje im się tylko, że potrafią malować. Jeżeli wizażystka ma swoją własną stronę internetową, prezentuje swoje portfolio, publikuje referencje, to taka osoba jest godna Waszej uwagi. Raczej odpuściłbym sobie poszukiwania wizażystki na portalach ogłoszeniowych, bazując jedynie na kilku zdjęciach zamieszczonych w ofercie. Nie wybierajcie również pierwszej lepszej wizażystki. Przeglądnijcie różne portfolia, poszukajcie opinii w Internecie i dopiero potem podejmujcie decyzję. Jeśli odpowiednio wcześniej zabierzecie się za wybór wizażystki, nie będziecie musiały się zbytnio spieszyć.

Sugeruj się opiniami o wizażystce

No właśnie, wracając jeszcze na chwilę do kwestii opinii o wizażystce. Jest to szczególnie ważny krok. Po wizażystce, o której nic nie wiadomo, ciężko się spodziewać udanego makijażu ślubnego. Dlatego radziłbym wybrać osobę, która działa już dłużej na rynku i o jej pracy możesz przeczytać opinię. Równie dobrze możesz zapytać się koleżanek, które korzystały z usług wizażystki. To także bezpieczny wybór. W końcu koleżanki źle Ci nie poradzą.

Makijaż ślubny wymaga wcześniejszej próby

Dużym błędem jest rezygnowanie z próby, ponieważ to jest czas na idealne dopasowanie makijażu ślubnego do Waszej cery i dodatków do sukni ślubnej. Dzięki próbie przekonacie się także, czy dana wizażystka Wam pasuje oraz czy użyte przez nią kosmetyki Was nie uczulają. A kiedy wybrać się na próbę? Właściwie to zależy od tego czy już wybrałyście suknie i dodatki. Gdy to już jest znane to śmiało możecie umawiać się z wizażystką.

Stopka autorska: http://www.goodchoice.com.pl/makijaz-slubny/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz